Zapytanie
519... telefon

Sala Bankietowa Patrycja

Świętosław 44, Toruń, Kujawsko-Pomorskie,

W pobliżu: Solec Kujawski, Brodnica, Golub-Dobrzyń, Ciechocinek, Rypin

519... telefon
Wyświetleń: 8750


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 50 do 200

Sala Bankietowa Patrycja

Ślub określany jest mianem najcudowniejszego dnia w życiu. My zgadzamy się z tym stwierdzeniem, dlatego też każde przyjęcie weselne, organizowane przez nas musi być wyjątkowe. Ten jeden, najpiękniejszy dzień, w którym dwoje staje się jednym, musi mieć niebanalną oprawę. Sale weselne, które oddajemy do Państwa dyspozycji, posiadają klimatyzację.

Duża sala pomieści aż 200, a mniejsza do 100 osób.

Oferujemy profesjonalną obsługę kelnerską, doskonałą kuchnię, której dania będą niezapomnianym wrażeniem smakowym.

Sale bankietowe o jasnych, pastelowych kolorach, mogą zostać przyozdobiona wedle Państwa uznania. My pomożemy dobrać oraz zorganizować dodatki i kwiaty. Dzięki dbałości o detale wszyscy goście poczują się naprawdę wyjątkowo na naszych salach.
To czym delektować się będą goście podczas wesela zależy od Was, menu ustalamy indywidualnie przed każdą uroczystością.

Przyjęcie urodzinowe, komunijne, chrzest, studniówka, jubileusz czy inne uroczyste święto organizujemy z równą dbałością o szczegóły co wesele. Sala Bankietowa Patrycja jest idealnym miejscem na tego typu imprezy. Drodzy Państwo możecie bez wątpienia zaufać naszemu doświadczeniu, a my z przyjemnością zadbamy o gości i przyjazną atmosferę przyjęcia.

Organizacja konferencji to oferta skierowana przede wszystkim do firm i instytucji. Proponujemy Państwu zorganizowanie bankietu lub innej imprezy dla swoich pracowników, klientów czy potencjalnych partnerów handlowych.

Wystawny bankiet, zorganizowany w tej sali z pewnością zrobi ogromne wrażenie i pozostanie w pamięci zaproszonych gości. Najłatwiej dyskutuje się i rozmawia przy smacznym jedzeniu, co możemy Państwu zagwarantować.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Okrągłe stoły
  • Ogród
  • Parking
  • Catering

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Toruń, Lokale weselne, Domy weselne

Powrót