Zapytanie
607... telefon
Wyświetleń: 21571


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 30 do 120

Sala Bankietowa Pod Orzechem

Dziękujemy! 💖 To dzięki Wam spotkało nas wyróżnienie 🏆W Plebiscycie Branżowym ORŁY BRANŻY ŚLUBNEJ zajęliśmy I miejsce w  2019 i 2020 roku wśród wszystkich sal weselnych jako najlepsza sala weselna w Zabrzu 2019 i 2020. Nagroda przyznawana jest firmom z branży ślubnej na podstawie średniej ocen i opinii z największych internetowych serwisów. Dlatego to Wam dedykujemy tę nagrodę i obiecujemy nieustannie dążyć do perfekcji w swojej pracy. Razem spełnimy wasze ślubne marzenia.
Pełny ranking dostępny jest na stronie http://www.orlybranzyslubnej.pl/city-20430-zabrze.

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy do zorganizowania przyjęcia w Sali Bankietowej "Pod Orzechem". Nasza propozycja to klimatyzowana sala bankietowa, fachowa obsługa oraz wykwintne i pięknie serwowane dania. Elegancki wystrój Sali Bankietowej i bogate doświadczenie gastronomiczne gwarantują Państwu najwyższą jakość usług. Organizujemy przyjęcia weselne, imprezy okolicznościowe, bale i studniówki, imprezy firmowe, oraz konferencje.

 Z wielką przyjemnością podejmiemy się organizacji Państwa uroczystości, zgodnie z Państwa życzeniem i sugestiami - organizowane u nas przyjęcia dostarczają naszym klientom niezapomnianych, pozytywnych wrażeń. W zacisznym ogródku letnim, w otoczeniu zieleni i kwiatów nasi Goście, pragnący chwili wytchnienia, mogą odpocząć i nabrać sił do dalszej zabawy. Organizując wesele lub inne przyjęcie w naszym lokalu, mogą Państwo mieć pewność, że ten dzień będzie niezwykły.

Jeżeli poszukują Państwo profesjonalnego miejsca do zorganizowania wystawnego przyjęcia weselnego, imprezy okolicznościowej, urodzin, szkolenia lub konferencji, to jesteście Państwo we właściwym miejscu.   

Serdecznie Zapraszamy!  

  • Okrągłe stoły
  • Altana na ślub
  • Ogród
  • Plac zabaw
  • Parking

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Zabrze, Lokale weselne, Domy weselne, Wesele i Ślub w Plenerze, Obiady Weselne

Powrót