Zapytanie
74... telefon

Sala Bankietowa Prestige

ul. Świdnicka 16, Marcinowice, Dolnośląskie,

W pobliżu: Wrocław, Dzierżoniów, Świdnica

74... telefon
Wyświetleń: 16993


Średnia ocena: 5 z 4 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 2 do 220

Sala Bankietowa Prestige

Sala Bankietowa Prestige oprócz świadczenia usług restauracji i serwując przepyszne dania, posiada również wieloletnie doświadczenie w organizowaniu imprez okolicznościowych: wesel, studniówek, komuni, balów firmowych, zabaw sylwestrowych i wielu innych wydażeń. Gościmy w naszej restauracji zarówno grupy zorganizowane jak i pojedynczych gości.

Menu restauracji jest bardzo bogate i mamy nadzieję, że sprosta wyzawniom najbardziej wybrednych smakoszy. Przy organizacji imprez grupowych umożliwiamy 100% konsultacje w kwestii wystroju i menu restauracji, zawsze staramy sie sprostać każdym wymaganiom naszych klientów, budując swoją bardzo dobrą opinię w oczach klientów.

Zawsze staramy się sprostać wymaganiom klientów. Potrawy zawarte w menu są stałymi serwowanymi przez restaurację pozycjami, należy jednak pamiętać, że w przypadku organizowania imprez grupowych nasze menu podlega w całości konsultacjom z klientem.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Ogród
  • Parking

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

M Monika 2017-10-11 07:11:03

Ocena: 5

Jestem zachwycona sala i podejściem właścicieli . To co robią robią z pasją i dużym zaangażowaniem. Jedzenie jak w domu . Dużo i jeszcze zabraliśmy do domu . Kelnerki chodzą jak w zegarku . WC mytę co 30 min. PM to jest naprawdę najlepsza sala jaka jest w pobliżu wroclawia . Jestem menager w jednej z wrocławskich sal z wysokim standardem i powiem tak . MOŻNA SIĘ OD WŁAŚCICIELI UCZYĆ

R Renata 2017-07-20 05:20:36

Ocena: 5

Sala najpiekniejsza w okolicy . Jestem z Wrocawia i nawet u nas nie ma tak pięknej sali. Widać że wlaściciele dbają o każdy detal . Organizując wesele czułam się jakby sala była moja . Jedzenie pyszne, domowe. Wlasciciele do wszystkiego się dostosowują. Ogród piękny i jeszcze ciąge coś robią (wiadomo że wszystkiego nie są w stanie zrobić na raz) . Polecam PM z czystym sumieniem

J Justyna 2016-11-15 06:32:24

Ocena: 5

Sala na wysokim poziomie . Jedzenie pyszne . Wesele bajka. Wszystko nowe i eleganckie

A Anja 2016-11-08 18:50:29

Ocena: 5

Najlepsza sala jaką oglądałam,wszystko nowe. Piękny ogród.

Tagi: Marcinowice, Lokale weselne, Domy weselne, Obiady Weselne

Powrót