Zapytanie
512... telefon

Sala Bankietowa WARS i SAWA

ul. Długa 63, Częstochowa, Śląskie,

W pobliżu: Kłobuck, Blachownia, Kamyk, Rędziny, Rudniki, Mstów

512... telefon
Wyświetleń: 14005


Średnia ocena: 5 z 3 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

do 100

Sala Bankietowa WARS i SAWA

Budynek, w którym znajduje się Sala bankietowo – konferencyjna „Wars i Sawa” liczy sobie prawie 100-lat. Dzięki odnowieniu tego obiektu udało się połączyć styl nowoczesny z tradycyjnym. Co dało w rezultacie niezwykle eleganckie wnętrze, gdzie bardzo dobrze komponuje się zabytkowy żyrandol zawieszony w centralnym miejscu sali. Sala bankietowo – konferencyjna przeznaczona jest do organizacji szkoleń oraz organizowania wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowe. Oczywiście to wszystko możliwe jest dzięki niezwykłemu wystrojowi wnętrz. Ponieważ to ono przyciąga wielu klientów. A tym samym zachęca do organizowania tam przyjęć weselnych, chrzciny, komunii, bankietów, studniówek oraz spotkań biznesowych itp. 

Imprezy okolicznościowe

Zapraszamy Państwa do organizacji imprez okolicznościowych, które dostarczą niezapomnianych wrażeń. Każdą organizowaną imprezę traktujemy indywidualnie. 

Zapewniamy miłą atmosferę oraz fachową obsługę, która jest do Państwa dyspozycji przez cały czas trwania uroczystości. Jesteśmy w stanie zorganizować uroczystość do 100 osób. Naszą ambicją jest to, żeby zorganizowane przyjęcia były długo i dobrze wspominane. 

Zapraszamy do kontaktu!  

  • Catering

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

O Ola 2022-01-26 03:50:12

Ocena: 5

Bardzo dobre jedzenie, przemiła obsługa.

D Dorota 2020-07-23 04:03:38

Ocena: 5

Przepyszne jedzenie i ilości ogromne ilości

P Paweł 2018-01-20 22:06:08

Ocena: 5

Organizowałem w tym lokalu już dwie imprezy i jeśli tylko będzie potrzeba organizacji kolejnych to nigdzie indziej tylko tutaj. Profesjonalne podejście, dobre rady i doświadczenie właścicieli oraz pyszna kuchnia. Warto na prawdę warto

Tagi: Częstochowa, Lokale weselne, Domy weselne

Powrót