Zapytanie
+48... telefon

Sala Gala

ul. Sobiekursk 48, Sobiekursk, Mazowieckie,

W pobliżu: Warszawa, Otwock, Piaseczno, Józefów, Garwolin

+48... telefon
Wyświetleń: 35928


Średnia ocena: 5 z 6 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

do 220

Sala Gala

Zajmujemy się profesjonalnym przygotowywaniem imprez okolicznościowych. Organizujemy duże przyjęcia i małe, kameralne spotkania podchodząc do zlecenia zawsze indywidualnie. Nasza sala znajduje się w spokojnym miejscu, w otoczeniu łąk i lasu - jednak w miejscu, gdzie łatwo dotrzeć - mieścimy się bowiem bezpośrednio przy trasie 801. Wokoło mamy duży, ogrodzony ogród z placem zabaw dla dzieci, taras oraz ogród zimowy.

Sala może pomieścić 220 osób. Budynek jest klimatyzowany i dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz dzieci. Dysponujemy również romantyczną altanką na śluby plenerowe.

Na mniejsze imprezy dostępna jest Sala Różana w Sobiekursku oraz mała sala do 40 osób w Letnisku Otwock. Posiadamy 5 pokoi z łazienkami, TV oraz klimatyzacją w Gali oraz 8 apartamentów w Letnisku Otwock.

Na miejscu mamy kuchnię centralną i wszystkie dania oraz ciasta przygotowywane są bezpośrednio przez naszych kucharzy.

Cena za wesele waha się od 160 do 200 zł za osobę,
cena za komunię, chrzciny i inne imprezy waha się od 100 do 140 zł

Dbamy o to aby naszym gościom niczego nie brakowało. Stale staramy się podnosić jakość naszych usług i rozszerzać ofertę. Zaufało nam już wielu klientów, a tych nowych też postaramy się nie zawieść.

Możemy zorganizować dodatkowe atrakcje:

* stół wiejski
* fontannę z czekolady
* open bar
* prosiaka faszerowanego
* stół rybny
* uroczystość w plenerze
* grill

Menu Weselne > kliknij

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

  • Noclegi
  • Okrągłe stoły
  • Altana na ślub
  • Ogród
  • Parking

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

A Agnieszka i Radek 30 lipca 2016 2016-09-08 07:53:28

Ocena: 5

Mieliśmy to szczęście organizować wesele w sali Gala i cieszymy się, że wybór padł akurat na to miejsce. Samo w sobie jest piękne i urokliwe, natomiast dopełnieniem jest rzetelna i profesjonalna obsługa. Jedzenie zostało wychwalone przez naszych gości pod niebiosa, z czym się oczywiście zgadzamy. Dziękujemy CAŁEMU personelowi za okazałe ciepło i sympatię. Pani Agnieszka z kolei dopięła za nas wszystko na ostatni guzik i okazała dużo serca. Było naprawdę miło spotkać tak cudownych ludzi i zawsze będziemy ich czule wspominać. Polecamy przyszłym młodym parom, bo lepszego miejsca sobie nie potrafię wyobrazić.

A Anna i Jerzy (rodzice) 2016-06-20 10:57:53

Ocena: 5

Z czystym sumieniem podpisujemy się pod dotychczasowymi opiniami. Nie ma w nich żadnej przesady. Wszystko to co oferują i obiecują :) właściciele (opis wyżej), to po prostu prawda. Dziękujemy bardzo.

I Izabela 2015-10-27 10:58:08

Ocena: 5

Jestesmy świeżo po przyjęciu w Gali i mogę to miejsce polecić z czystym sumieniem nie było nic co byłoby nie tak. Wszystko pięknie przygotowane, pyszne jedzenie w dużej ilości. Pilnowano czystości na stole. Kelner bardzo profesjonalny i kulturalny. Właścicielka przemiła osoba i bardzo profesjonalna. Polecam :)

P Piotr 2015-09-14 13:36:42

Ocena: 5

W lipcu 2015 roku mieliśmy przyjemność bawić się na naszym weselu w Sali Gala. Zarówno my - młodzi, jak i rodzice a także wszyscy goście byliśmy zachwyceni zarówno pysznym, świerzym, naturalnym jedzeniem (bardzo dobrą jakością i ogromną ilością), profesjonalną, kulturalną obsługą a także eleganckim wystrojem sali. Na sali, w toaletach, pokojach gościnnych a także na terenie posesji panował doskonały porządek, wszędzi było bardzo czysto. Ważnym atutem była również łatwość kontaktu z właścicielami sali, a także ich nastawienie na realizację potrzeb wszystkich gości. Każdemy, kto planuje organizację przyjęcia weselnego gorąco polecamy salę Gala.

M Marcin 2013-10-05 21:13:02

Ocena: 5

Impreza zorganizowana super. Właścicielka -profesjonalistka. Obsługa kulturalna, przemiła. Jedzenie bardzo dobre. Pozdrawiam wszystkich. Było super. Polecam wszystkim ten dom weselny.

J Jola 2013-09-04 18:08:49

Ocena: 5

Organizacja profesjonalna. Obsługa, jedzenie wspaniałe. Polecam. Pozdrawiam wszystkich. Tak trzymać.

Tagi: Sobiekursk, Lokale weselne, Domy weselne, Wesele i Ślub w Plenerze, Eleganckie Wesele

Powrót