Zapytanie
668... telefon

Sala Weselna Dworek

Rzeszowska, 16b, Kolbuszowa, Podkarpackie,

W pobliżu: Rzeszów, Ropczyce, Dębica, Tarnobrzeg, Nowa Dęba, Stalowa Wola, Mielec, Sokołów Małopolski

668... telefon
Wyświetleń: 4080


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

do 300

Sala Weselna Dworek - idealna na wesela i przyjęcia okolicznościowe


Wiemy, że wielu z Was jest ostatnio zaręczonych! Oznacza to, że planowanie ślubu wkrótce się rozpocznie i będziecie szukać idealnego miejsca, aby celebrować Wasz wymarzony dzień.

Uważamy, że miejsce, które wybierzcie na przyjęcie, jest jednym z najważniejszych elementów układanki weselnej. Poświęciliśmy dużo pracy, aby przygotować dla Was klasyczną oraz elegancką salę weselną, nie skażoną kolorowymi neonami, czy plastikowymi ozdobami. Dworek jest miejscem w którym zorganizujecie duże przyjęcie liczące do 260 osób lub kameralne w otoczeniu ogrodu.

Nie jest tajemnicą, że jakość obsługi, kuchnia oraz potrzeby gości są dla Państwa Młodych bardzo istotne, dlatego my również traktujemy je priorytetowo. Już od pierwszych chwil jesteśmy z Wami, aby pomóc na każdym etapie organizacji przyjęcia weselnego.

Wchodząc do ogrodu, będziecie mieli wrażenie, że przenosicie się do zupełnie innego Świata. Stare dywany, wiklinowe meble czy marokańskie pufy w otoczeniu palm, bananowców oraz innych egzotycznych roślin pobudzą Waszą wyobraźnię.
Po zmroku kiedy zapalają się wszystkie girlandy oraz świece, a na niebie rozbłysną gwiazdy, ogród staje się tajemniczym miejscem pełnym uroku i niepowtarzalnej atmosfery.

Nie zapominamy również o naszych najmłodszych. W Dworku czeka na nich specjalnie przygotowana sala z basenem z piłkami, ścianka wspinaczkowa, piłkarzyki oraz duża ilość poduch do wojny na poduszki W ogrodzie znajduje się również zjeżdżalnia z domkiem oraz huśtawki.

Dla wszystkich przyjezdnych gości z dalszych okolic oraz dla tych, którzy polegli na polu biesiadnej walki znajdziemy ciepły kąt. W naszym hotelu zapewnimy nocleg dla 54 osób.

  • Noclegi
  • Okrągłe stoły
  • Altana na ślub
  • Ogród
  • Plac zabaw
  • Dostosowane dla niepełnosprawnych
  • Parking

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

L Leokadia 2022-04-26 10:14:42

Ocena: 5

Świetna atmosfera i pyszne jedzenie :)

Tagi: Kolbuszowa, Lokale weselne, Domy weselne, Wesele w Górach, Eleganckie Wesele, Wesele z Noclegiem, Obiady Weselne, Obiady Weselne Rzeszów, Kameralne Wesele Rzeszów

Powrót