Zapytanie
796... telefon

Sala Weselna Podwale

Wesoła 54, Dęblin, Lubelskie,

W pobliżu: Zwoleń, Puławy, Ryki, Łuków, Łuków, Kozienice, Kozienice, Kock, Kock, Stężyca, Stężyca

796... telefon
Wyświetleń: 2398


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 20 do 160

Sala Weselna Podwale -  idealna na wesele i przyjęcia okolicznościoweW Podwalu zajmujemy się organizacją przyjęć weselnych, komunii, chrzcin oraz wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych. Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie sale. Ozdobą sali konsumpcyjnej jest piękny kominek wprowadzający ciepłą, przytulną i rodzinną atmosferę. W sali tanecznej uwagę przyciąga przestronny parkiet, wykończenia z naturalnego kamienia oraz drewna. Przytulne wnętrze zachęca by w gronie rodziny i przyjaciół miło spędzić czas. Do dyspozycji gości są również pokoje.

Kolejnym atutem Podwala jest jego ustronna lokalizacja. Malownicza, zielona okolica gwarantuje spokój i prywatność.

Indywidualne podejście do każdego klienta umożliwia realizację własnej wizji uroczystości. Menu dostosowujemy do Państwa osobistych upodobań kulinarnych. Potrawy przygotowywane i podawane są przez dyskretną i profesjonalną obsługę. Dużą popularnością cieszy się także suto zastawiony tradycyjnymi potrawami stół wiejski oraz kącik kawowo - deserowy.

Oferujemy atrakcyjne ceny i dołożymy wszelkich starań, aby Państwa uroczystość była wyjątkowa i na długo pozostawiła w pamięci wspaniałe wspomnienia.

  • Noclegi
  • Altana na ślub
  • Ogród
  • Parking

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Dęblin, Lokale weselne, Domy weselne, Rustykalne Wesele, Wesele z Noclegiem, Obiady Weselne

Powrót