Zapytanie
12... telefon

Sala Weselna Tiffany

Chrzanowska 2, Wola Filipowska, Małopolskie,

W pobliżu: Kraków, Skawina, Oświęcim, Olkusz, Chrzanów, Trzebinia, Alwernia, Zator, Libiąż, Spytkowice, Chełmek, Tenczynek

12... telefon
Wyświetleń: 3386


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 10 do 250

Marzeniem każdej pary jest niepowtarzalny ślub. Eleganckie i zarazem stonowane wnętrza oraz smaczna kuchnia czynią z Sali weselnej Tiffany idealne miejsce na przyjęcie weselne w okolicach Krakowa. Wspieramy Nowożeńców w ich najszczęśliwszych chwilach od 2009 roku. Chcemy przekazać naszą wiedzę i doświadczenie, proponując odpowiednie menu, sugerując jak najlepsze ustawienie stołów i dobór odpowiedniej dekoracji. Pamiętamy o każdej sugestii i robimy wszystko, by zrealizować każdy pomysł w jak najlepszej formie. Dokładamy wszelkich starań, by zapewnić Nowożeńcom najlepszą obsługę podczas całej nocy weselnej.

W Sali weselnej Tiffany odbywa się tylko jedno przyjęcie weselne z oprawą muzyczną. Do dyspozycji gości poza salą, w której odbywa się przyjęcie pozostaje osobna przestrzeń do swobodnych rozmów czy ulokowania podwykonawców. W naszych wnętrzach mogą także odbywać się przygotowania Państwa Młodych.

Naszymi mocnymi stronami są:
- neutralne wnętrza,
- dbałość o szczegóły,
- zadbany ogród,
- przestronny parking,
- rodzinna atmosfera,
- fakt, iż sala konsumpcyjna jak i taneczna znajdują się na jednym poziomie,
- organizowanie jednego przyjęcia weselnego danego dnia,
- do dyspozycji gości poza salą, w której odbywa się przyjęcie pozostaje osobna przestrzeń do swobodnych rozmów czy ulokowania podwykonawców (barmanów, fotobudki itp.),
- ponad dziesięcioletnie doświadczenie w organizacji przyjęć weselnych,
- przejrzysta oferta i umowa.

Zdajemy sobie sprawę, jak trudna jest decyzja o wyborze miejsca na przyjęcie weselne. Zapraszamy na niezobowiązujące spotkanie - w miłej atmosferze oprowadzimy Was po obiekcie, przedstawimy ofertę, możliwe aranżacje oraz warunki rezerwacji.

  • Noclegi
  • Okrągłe stoły
  • Altana na ślub
  • Ogród
  • Parking

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Wola Filipowska, Lokale weselne, Domy weselne, Eleganckie Wesele, Wesele z Noclegiem

Powrót