Zapytanie
602... telefon

Stara Pralnia - Sala Bankietowa

Lutosławskiego 22, Słupsk, Pomorskie,

W pobliżu: Bytów, Łeba, Rowy, Ustka, Czarna Dąbrówka, Lębork, Potęgowo

602... telefon
Wyświetleń: 6588


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

150 zł / os

Liczba gości

od 50 do 200

Stara Pralnia - Sala Bankietowa - idealna na wesele i przyjęcia okolicznościowe


We wnętrzu niegdyś starej pralni urządziliśmy salę bankietową w stylu retro-industrial. W połączeniu ze starannie dobranym menu zorganizujemy dla Ciebie niezapomnianą uroczystość. Ruszyliśmy z końcem maja 2021 i serdecznie zapraszamy do zorganizowania Państwa uroczystości w naszym lokalu.

Sala bankietowa znajduje się w centrum miasta, zaledwie 800 m od Urzędu Stanu Cywilnego. Do dyspozycji Państwa oddajemy klimatyzowaną salę mogącą pomieścić do 200 osób. Oferujemy zarówno stoły okrągłe, jak i stoły prostokątne. Możemy zorganizować dla Państwa każdą uroczystość rodzinną, ale także imprezę firmową. Zapewniamy własną kuchnię i profesjonalną obsługę.

Jako podstawową dekorację proponujemy 4 kolory pokrowców na krzesła (białe, bordowe, ciemna zieleń butelkowa i brązowe), bankietówki i bieżniki w tych samych kolorach. Do dyspozycji Gości mamy również wysokie wazony martinówki i pilsnery. Dania serwowane są na białej, porcelanowej zastawie. 

Do dyspozycji Gości oddajemy parking, pokój zabaw dla dzieci, gdzie na dole jest przestrzeń dla maluszków, a na antresoli stanowisko dla starszych dzieci z podwójną konsolą oraz 9 pokojów 4-osobowych. Pokoje są dodatkowo płatne. Apartament dla Młodych - gratis.

  • Noclegi
  • Okrągłe stoły
  • Plac zabaw
  • Dostosowane dla niepełnosprawnych
  • Parking

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Słupsk, Lokale weselne, Domy weselne

Powrót