Zapytanie
509... telefon

Stary Spichrz Kłanino

Pałacowa 1, Kłanino, Pomorskie,

W pobliżu: Rumia, Gdynia, Wejherowo, Puck, Reda, Gdańsk, Sopot, Lębork, Władysławowo, Luzino, Jastrzębia Góra

509... telefon
Wyświetleń: 1753


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 85 do 130

Stary Spichrz Kłanino - idealny na wesela i przyjęcia okolicznościowe


Stary Spichrz Kłanino zaprasza do organizacji wyjątkowego przyjęcia okolicznościowego. Nasz obiekt powstał, aby spełnić Państwa marzenia o uroczystościach pełnych niecodziennego klimatu.

Stary Spichrz jest zlokalizowany w miejscowości Kłanino, tuż obok Pałacu Kłanino. Na naszym terenie mieści się niezwykły zabytkowy folwark, a parking wyłożony jest ponadstuletnim brukiem. Z pewnością zachwyci Państwa również ogromny park otaczający kompleks, w którym znajduje się XIX-wieczna kaplica ogrodowa. Zachęcamy, aby zorganizować w niej urokliwą i niezapomnianą ceremonię zaślubin.

Sala weselna Stary Spichrz jest przystosowana do urządzenia zabawy dla maksymalnie 130 osób. Jej jasne wnętrze wspaniale wkomponuje się w każdy wybrany przez parę młodą kolor przewodni wesela. Drewniane belki oraz ściana z cegieł wprowadzają wyjątkowy nastrój. Czy chcieliby Państwo urozmaicić swoje wesele dodatkowymi atrakcjami? Chętnie przygotujemy wiejski stół, słodki kącik oraz stół rybny.

Kompleksowo zajmiemy się organizacją Państwa przyjęcia weselnego. Zadbamy o każdy szczegół, by szczęśliwa para młoda oraz jej goście byli zadowoleni. Oferujemy kilka rodzajów jadłospisu, z których możecie Państwo wybrać ten, który najbardziej spełni oczekiwania. Menu weselne możemy także przygotować zgodnie z indywidualnymi preferencjami przyszłych nowożeńców. Posiadamy stoły prostokątne i stoły okrągłe na wesele.

Goście weselni zapewne będą chcieli odpocząć po fantastycznej zabawie, dlatego w obiekcie Stary Spichrz czeka na Państwa 70 miejsc noclegowych w atrakcyjnych cenach. Dla naszych par młodych mamy pokój gratis.

Wciąż nie jesteście Państwo pewni, gdzie zorganizować wesele w województwie pomorskim? Stary Spichrz Kłanino to idealne miejsce na tę ważną uroczystość! Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia spotkania.

  • Noclegi
  • Okrągłe stoły
  • Altana na ślub
  • Ogród
  • Miejsce zabytkowe
  • Parking
  • Catering

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Kłanino, Lokale weselne, Domy weselne, Wesele w Pałacu, na Zamku, Wesele i Ślub w Plenerze, Wesele z Noclegiem, Obiady Weselne, Obiady Weselne Gdańsk, Kameralne Wesele Gdańsk

Powrót