Zapytanie
516... telefon

Stodoła Rasztów

C. K. Norwida 6, Rasztów, Mazowieckie,

W pobliżu: Warszawa, Legionowo, Mińsk Mazowiecki, Wołomin, Marki, Wyszków, Łochów

516... telefon
Wyświetleń: 13409


Średnia ocena: 5 z 2 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 10 do 200

Stodoła Rasztów

Stodoła Rasztów, to doskonałe miejsce na zorganizowanie oryginalnego przyjęcia weselnego a także ślubu w plenerze. Duża, loftowa przestrzeń zmieści do 200 gości, którzy w jednej sali mogą spożywać posiłki i tańczyć, dodatkowo na antresolach znajdują się: duży bar, strefa chillout oraz pokój gospodarczy dla pary młodej.

Wokół Stodoły znajduje się pokaźny teren zielony, gdzie goście mogą zaczerpnąć świeżego powietrza podczas spaceru. Obiekt posiada również profesjonalną kuchnię 130m2, wyposażoną w chłodnie, mroźnię i zaplecze dla personelu gastronomicznego, dzięki czemu posiłki są serwowane w standardzie najwyższej jakości.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Noclegi
  • Ogród
  • Parking

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

K Karolina 2021-12-02 09:54:00

Ocena: 5

Gorąco polecam! Niepowtarzalny klimat, fantastyczna atmosfera i super zabawa. Smaczne i bogate menu, a obsługa na najwyższym poziomie! Zdecydowanie jest to miejsce z klimatem. Polecam!

O Ola 2021-10-27 11:39:30

Ocena: 5

Stodoła Rasztów to zdecydowanie wyjątkowe miejsce! Przepiękny teren wokół, sama sala gustowna i klimatyczna. Obsługa na sali na najwyższym poziomie - sympatyczna i bardzo pomocna. Polecam!

Tagi: Rasztów, Lokale weselne, Domy weselne, Rustykalne Wesele, Wesele i Ślub w Plenerze, Industrialne Sale Weselne, Eleganckie Wesele, Wesele w Stodole, Wesele z Noclegiem, Boho Wesele

Powrót