Zapytanie
25... telefon

U Ojdanów

Kościuszki 104, Węgrów, Mazowieckie,

W pobliżu: Mińsk Mazowiecki, Siedlce, Wyszków, Ostrów Mazowiecka, Sokołów Podlaski, Jadów, Łochów, Mrozy, Kałuszyn

25... telefon
Wyświetleń: 1078


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 10 do 700

U Ojdanów – zorganizuj z nami wesele nawet na 700 osób!

Dla par marzących o hucznym przyjęciu weselnym oferta Restauracji „U Ojdanów” będzie świetnym rozwiązaniem. To wyjątkowe miejsce, oddalone 35 km od Siedlec, już od progu zachwyca niespotykanym klimatem.

Obiekt posiada w swojej ofercie dwie sale weselne, mogące pomieścić łącznie 700 osób. Salę Kryształową z żyrandolami, antresolą i przeszklonym dachem na 500 osób oraz Salę Złotą, która stanowi połączenie nowoczesności ze szczyptą folkloru, pozwalającą na organizację przyjęcia weselnego do 200 osób oraz innych kameralnych uroczystości „U Ojdanów”. Menu weselne, przygotowane w trzech wariantach: Basic, Premium oraz Prestige, zachwyci wszystkich gości smakiem i wyjątkowym sposobem podania.

Istnieje także możliwość zamówienia usługi cateringowej na dowolne przyjęcie, które z chęcią obsłużymy, przygotowując każdą wybraną przez naszych klientów kulinarną zachciankę. W zależności od indywidualnych preferencji i upodobań Pary Młodej możemy zapewnić także: słodki bufet, wiejski stół, fontannę czekoladową, świeże kwiatowe dekoracje, które ozdobią stoły i salę weselną, grill w ogrodzie, opiekę animatorów, drink bar i wiele innych atrakcji.

Swoim klientom gwarantujemy także profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie sali, które stanowi idealne uzupełnienie całej uroczystości. Pozostawiamy też Parze Młodej pełną dowolność w wyborze stołów i ich ułożenia. Goście mogą zasiąść zarówno przy okrągłych, jak i klasycznych prostokątnych stołach.

„U Ojdanów” to także przestronny kompleks hotelowy. Komfortowe i klimatyzowane pokoje, wyposażone w łazienkę i bezpłatny dostęp do internetu gwarantują nocleg dla 34 osób. Dla Nowożeńców przygotowany został specjalny apartament, w którym mogą odpocząć po dniu pełnym wrażeń. Dodatkowo przy obiekcie znajduje się bezpłatny, monitorowany parking dla wszystkich gości (240 miejsc parkingowych).

Do dyspozycji pozostaje także piękny, zielony ogród z altaną, w którym można odpocząć od tanecznego szaleństwa na parkiecie.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Noclegi
  • Okrągłe stoły
  • Altana na ślub
  • Ogród
  • Plac zabaw
  • Dostosowane dla niepełnosprawnych
  • Parking
  • Catering

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Węgrów, Lokale weselne, Domy weselne, Wesele w Stodole, Wesele z Noclegiem, Obiady Weselne, Wesele w Stodole Mazowieckie

Powrót