Zapytanie
784... telefon

Villa Love

Izdebnik 704, Izdebnik, Małopolskie,

W pobliżu: Kraków, Skawina, Dobczyce, Wieliczka, Kalwaria Zebrzydowska, Myślenice, Wadowice, Przytkowice, Lanckorona

784... telefon
Wyświetleń: 94807


Średnia ocena: 5 z 2 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 15 do 220

Villa Love - idealna na wesele i przyjęcia okolicznościowe


Jesteśmy zaledwie 20 km od Krakowa na trasie Kraków-Bielsko-Biała, w miejscowości Izdebnik-Ptasznica.

Każdy kto szuka wyjątkowego klimatu, naturalności, spokoju, pięknego widoku, ale i profesjonalnego podejścia - znajdzie to u nas :-)

Villa Love to piękne, niebanalne miejsce na oryginalny ślub i przyjęcie.

Jesteśmy dla tych, którzy uwielbiają niebanalne śluby i cenią sobie naturalne piękno. Tworzymy miejsce wyjątkowe. Z ogromnego tarasu rozprzestrzenia się piękny widok na Wzgórze Lanckorońskie oraz okoliczne lasy.

Prosta, jasna sala z ogromna ilością dużych okien, przez które przedostaje się ten jakże cudowny widok, pomieścić może ok 220 osób. 100m2 tarasu jest naturalnym przedłużeniem sali - tutaj marzą nam się przyjecia pod golym niebem.

Jesteśmy również przygotowani, abyście mogli w pięknych okolicznościach przyrody zawrzeć ślub cywilny, humanistyczny, czy ewangelicki.

Dodatkowo mamy dla naszych Gości 12 miejsc noclegowych. W razie potrzeby istnieje możliwość wynajęcia miejsc w okolicznych hotelach, np w oddalonej o 4km Lanckoronie.

Jesteśmy dla Was - spróbujemy sprostać każdemu Waszemu pomysłowi :)

  • Noclegi
  • Okrągłe stoły
  • Altana na ślub
  • Ogród
  • Dostosowane dla niepełnosprawnych
  • Parking

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

W Wiktoria 2023-09-19 06:41:19

Ocena: 5

Byliśmy na weselu w Villa Love w tym roku i jesteśmy pod ogromnym wrażeniem tego miejsca! Słowa nie potrafią opisać, jak pięknie prezentuje się ten obiekt. Niepowtarzalny klimat, przepiękny ogród i smaczne jedzenie. Według nas to najpiękniejsze miejsce na organizację wesela w Małopolsce.

A Agnieszka 2022-12-27 13:42:52

Ocena: 5

Trudno opisać słowami klimat i styl Villi. Zdjęcia choć przepiękne nie oddają charakteru tego niepowtarzalnego i przepięknego miejsca. Choć było to wesele przyjaciółki stwierdzam że było to przyjęcie życia!

Tagi: Izdebnik, Lokale weselne, Domy weselne, Wesele i Ślub w Plenerze, Eleganckie Wesele, Boho Wesele, Obiady Weselne, Wesele w Stylu Włoskim, Boho Wesele Kraków

Powrót