Zapytanie
784... telefon

Villa Love

Izdebnik 704, Izdebnik, Małopolskie,

W pobliżu: Kraków, Skawina, Dobczyce, Wieliczka, Kalwaria Zebrzydowska, Myślenice, Wadowice, Przytkowice, Lanckorona, Lanckorona

784... telefon
Wyświetleń: 84093


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 15 do 220

Villa Love

Jesteśmy zaledwie 20 km od Krakowa na trasie Kraków-Bielsko-Biała, w miejscowości Izdebnik-Ptasznica.

Każdy kto szuka wyjątkowego klimatu, naturalności, spokoju, pięknego widoku, ale i profesjonalnego podejścia - znajdzie to u nas :-)

Villa Love to piękne, niebanalne miejsce na oryginalny ślub i przyjęcie.

Jesteśmy dla tych, którzy uwielbiają niebanalne śluby i cenią sobie naturalne piękno. Tworzymy miejsce wyjątkowe. Z ogromnego tarasu rozprzestrzenia się piękny widok na Wzgórze Lanckorońskie oraz okoliczne lasy.

Prosta, jasna sala z ogromna ilością dużych okien, przez które przedostaje się ten jakże cudowny widok, pomieścić może ok 220 osób. 100m2 tarasu jest naturalnym przedłużeniem sali - tutaj marzą nam się przyjecia pod golym niebem.

Jesteśmy również przygotowani, abyście mogli w pięknych okolicznościach przyrody zawrzeć ślub cywilny, humanistyczny, czy ewangelicki.

Dodatkowo mamy dla naszych Gości 12 miejsc noclegowych. W razie potrzeby istnieje możliwość wynajęcia miejsc w okolicznych hotelach, np w oddalonej o 4km Lanckoronie.

Jesteśmy dla Was - spróbujemy sprostać każdemu Waszemu pomysłowi :)
Zapraszamy do kontaktu!

  • Noclegi
  • Okrągłe stoły
  • Altana na ślub
  • Ogród
  • Dostosowane dla niepełnosprawnych
  • Parking

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

A Agnieszka 2022-12-27 13:42:52

Ocena: 5

Trudno opisać słowami klimat i styl Villi. Zdjęcia choć przepiękne nie oddają charakteru tego niepowtarzalnego i przepięknego miejsca. Choć było to wesele przyjaciółki stwierdzam że było to przyjęcie życia!

Tagi: Izdebnik, Lokale weselne, Domy weselne, Rustykalne Wesele, Wesele i Ślub w Plenerze, Industrialne Sale Weselne, Eleganckie Wesele, Urban Wedding, Boho Wesele, Obiady Weselne

Powrót