Zapytanie
506... telefon

W Starym Ogrodzie

Jodłowa 16, Jodłowa, Podkarpackie,

W pobliżu: Tarnów, Dębica, Pilzno, Tuchów, Brzostek

506... telefon
Wyświetleń: 10745


Średnia ocena: 5 z 2 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

230 zł / os

Liczba gości

od 50 do 220

Twoje niezapomniane wesele

Dzień Ślubu i Wesela to jeden z najważniejszych Dni w Państwa życiu. Nasze eleganckie wnętrza, wyśmienita kuchnia, profesjonalna i miła obsługa, jak również specjalnie zaprojektowany ogród z białą altaną zapewnią Państwu wspaniałą atmosferę i niezapomniane chwile podczas TEGO DNIA.

Sala weselna w Restauracji "W Starym Ogrodzie" pomieści do 220 osób. Dysponujemy okrągłymi i biesiadnymi stołami, tak by dać Państwu możliwość stworzenia zarówno dużego przyjęcia weselnego, jak również mniejszych przyjęć okolicznościowych.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Noclegi
  • Okrągłe stoły
  • Altana na ślub
  • Ogród
  • Plac zabaw
  • Parking
  • Catering

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

R Renata 2022-05-08 11:29:38

Ocena: 5

Bardzo dziękuję za niezwykłe przyjęcie weselne w "Starym Ogrodzie". Przepyszne i gorące dania, smacznie doprawione. Za słodkości rozpływające się w ustach, jakie różnorodne. Za inne smakołyki... Gratulacje dla kucharzy i cukierników. Wszystko zostało przygotowane z ogromną starannością i pieczołowitością. Pozostaje też w pamięci serdeczność, życzliwość i uśmiech Pań z obsługi. Polecam wszystkim Młodym Parom to wyjątkowe miejsce. Pozdrawiam serdecznie, mama Marysi ( 29 kwietnia 2022 roku)

E Ewa 2021-08-25 16:58:03

Ocena: 5

Rewelacyjne wesele. Jedzenie przepyszne. Obsługa bardzo miła i bardzo życzliwa. Tak jak właścicielka. Wszystko zrobione zgodnie z życzeniem Wyroby cukiernicze tak różne i tak pyszne, że trudno było się oprzeć. W tak ważnym dniu dla mojego syna nie można było sobie wymarzyć lepszej restauracji. Gorąco polecam.

Tagi: Jodłowa, Lokale weselne, Domy weselne, Wesele i Ślub w Plenerze, Eleganckie Wesele, Obiady Weselne

Powrót