Zapytanie
606... telefon

Zajazd Borowik

Gniewczyna Tryniecka 266, Gniewczyna Tryniecka, Podkarpackie,

W pobliżu: Rzeszów, Jarosław, Przeworsk, Sokołów Podlaski, Leżajsk, Radymno, Nowa Sarzyna, Sieniawa, Łańcut, Kańczuga

606... telefon
Wyświetleń: 2084


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

do 300

Zajazd Borowik

Zajazd Borowik istnieje na rynku od 2001 roku. Zaczynaliśmy od małego zajazdu, gdzie można było zasmakować w daniach kuchni polskiej i odpocząć w czasie podróży. Z czasem zaangażowaliśmy się w organizację małych imprez co po jakimś czasie przerodziło się w chęć zmierzenia z czymś większym. Zaowocowało to budową sali weselnej w 2007 roku. Od tego czasu nabieramy doświadczenia w obsłudze takich wydarzeń jak: wesela, komunie, imprezy firmowe, studniówki, półmetki, chrzciny. Wystrój sali utrzymany jest w stylu staropolskim, co wyróżnia nas na tle innych lokali.

Latem korzystamy z uroków „wsi spokojnej, wsi wesołej”. Organizujemy przejazdy bryczką i rejsy łodzią, a goście mają możliwość korzystania z sąsiedztwa natury, spacerów po pobliskim lesie i klimatycznych stawach. Zimą z kolei macie możliwość doznania niezwykłych emocji podczas pełnych wrażeń kuligów z pochodniami.

Korzystając z malowniczego otoczenia oraz strefy BBQ), organizujemy również imprezy plenerowe. Dla każdego klienta poświęcamy tyle czasu ile potrzeba, dostosowując menu i ofertę do indywidualnych potrzeb.

Nasza sala weselna utrzymana w stylu staropolskim, z obrazami Marka Kozaka tworzy zdecydowanie nietypowy klimat. Dwupiętrowa kondygnacja, z pierwszą dużą salą na dole oraz z tarasem i drugą salą na górze. Organizacja imprez do 300 osób. Zgodnie z życzeniem klienta dyspozycja zarówno stołami prostokątnymi jak i okrągłymi. 

Zapraszamy do kontaktu!

  • Noclegi
  • Okrągłe stoły
  • Altana na ślub
  • Ogród
  • Parking
  • Catering

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Gniewczyna Tryniecka, Lokale weselne, Domy weselne, Wesele w Górach, Wesele i Ślub w Plenerze, Wesele z Noclegiem, Obiady Weselne

Powrót