Zapytanie
881... telefon

Złoty Pałac

Rudna Mała 165a, Rzeszów, Podkarpackie,

881... telefon
Wyświetleń: 5193


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 40 do 250

Złoty Pałac - idealny na wesele i przyjęcia okolicznościoweJest nam niezmiernie miło zaprosić Państwa do Złotego Pałacu - lokalu, w którym efektowne wnętrza oraz niepowtarzalny klimat sprawią, że miejsce oczaruje wszystkich, a państwa przyjęcie weselne pozostanie niezapomniane.

Złoty Pałac znajduje się w miejscu, które jest dla nas inspirującą kolebką kultury. Poznaliśmy jego historię, wciąż odkrywamy jego tajemnice. Hrabina Urszula Lubomirska na swą rezydencję składającą się z Pałacu i parku wybrała właśnie to malownicze miejsce.

Do Państwa dyspozycji oddajemy trzy sale balowe:
Złotą Salę - największą, idealną na wesela nawet do 300 osób,
Salę Srebrną - elegancka i nowoczesna przestrzeń, doskonale nadająca się na imprezy do 200 osób. Sala posiada dostęp do tarasu, z którego roztacza się piękny widok.
Salę Restauracji - przeznaczoną na mniejsze przyjęcia do 50 osób.

Klimat sal tworzy efektowny wystrój, a dopełnieniem jest wyjątkowa kuchnia - menu zostało opracowane przez doświadczonego kucharza. Bazą menu są tradycyjne smaki kuchni polskiej. A wszystko to uzupełnienia nasza obsługa, która ujmie Państwa życzliwością.

Wybierając Złoty Pałac na organizację przyjęcia weselnego macie Państwo gwarancję, że te uroczyste chwile zostaną niezapomniane i przez lata wspominane.

  • Okrągłe stoły
  • Ogród
  • Plac zabaw
  • Dostosowane dla niepełnosprawnych
  • Parking
  • Catering

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

S Sebastian 2022-02-25 11:18:02

Ocena: 5

W sierpniu miałem wielką przyjemność obchodzenia w tym wspaniałym miejscu uroczystości weselnej i z ogromną satysfakcją muszę stwierdzić, że było wspaniale. Wszystkie kwestie organizacyjne na najwyższym poziomie, znakomite jedzenie, wspaniała i przemiła obsługa, piękna sala. Serdecznie polecam ten lokal na wszystkie imprezy okolicznościowe.

Tagi: Rzeszów, Lokale weselne, Domy weselne, Wesele w Pałacu, na Zamku, Eleganckie Wesele, Obiady Weselne, Obiady Weselne Rzeszów, Kameralne Wesele Rzeszów

Powrót