Zapytanie
728... telefon


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

FlashFotka

Udostępniamy Fotolustro - 65cali i Fotobudkę na różne eventy, imprezy, wydarzenia. Zapewniamy świetną zabawę na weselach, komuniach, imprezach firmowych, szkolnych, przedszkolnych, wigiliach itp.

Fotolustro: 

Absolutny HIT! Najnowocześniejsze urządzenie na rynku oferujące nieznane dotąd wrażenia z korzystania. Fotolustro to ogromna tafla lustra na której wyświetlane są animacje z instrukcjami. Tak jak przy standardowej Fotobudce możemy dodać dowolne grafiki na wydrukach czy korzystać z green-screena, jednak tylko Fotolustro oferuje możliwość podpisania każdego zdjęcia. Napisz lub narysuj coś na lustrze, a obraz pojawi się na Twoim wydruku ze zdjęciami.

Profesjonalny sprzęt fotograficzny w postaci lustrzanki cyfrowej oraz lampy błyskowej zapewnią nienaganną jakość zdjęć - jak prosto ze studia fotograficznego.

Fotobudka:

Standardowa Fotobudka znana z niejednego wydarzenia posiada duży ekran i czytelne instrukcje. Możliwość dodania na każdym wydruku oryginalnej grafiki oraz tekstów, zapewnia świetną zabawę i oryginalne wspomnienia. Green-screen umożliwia wykorzystanie dowolnego tła na zdjęciach a zaawansowane funkcje - wysyłkę na e-mail lub Facebook.

Fotobudka to klasyczna propozycja na wesele lub imprezę firmową. Polecamy ją również na przyjęcia dla dzieci.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Warszawa, FotoVideo, FotoBudka, Fotobudka na Wesele

Powrót