Zapytanie
794... telefon


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

500 zł

Czym wyróżnia się nasza fotobudka?

 • Szablon projektujemy konkretnie pod Państwa wesele. Możemy umieścić taki sam motyw jak na zaproszeniach czy winietkach, tak aby wydruki z fotobudki były spójne z całym stylem wesela. Jeśli nie mają Państwo pomysłu na szablon sami projektujemy próbki, na które nanosimy poprawki aż do Państwa ostatecznej akceptacji. 
 • Mamy ponad 3 walizki gadżetów, znajdą tam Państwo od prostych napisów na patykach przez kapelusze, okulary aż po peruki i całe przebrania. 
 • Fotobudka 3.2.1 Photo zapewnia obsługę dwóch asystentów, jedna osoba odpowiedzialna jest za gadżety dzięki czemu podczas całej imprezy przy fotobudce panuje porządek, druga osoba pomaga w obsłudze fotobudki, animuje i zachęca do zabawy. Bez względu na wiek każdy przy naszej fotobudce będzie się   świetnie bawił.
 • Ciekawy styl, gadżety przywozimy w starych walizkach, a fotobudka oklejona jest w stylu retro. Dbamy o to aby nasze stanowisko prezentowało się jak  najlepiej.    


  Dodatkowo każdy pakiet zawiera: nielimitowaną ilość zdjęć i wybór tła fotograficznego (tło 2x2m - jest to kolejny ważny element, na naszym tle zmieści się od kilku do kilkunastu osób), a także pomoc w robieniu zdjęć najmłodszym (obniżamy obiektyw tak aby dzieci nie musiały stawać na krzesła, pomagamy wybierać gadżety i zachęcamy do zabawy). 

  Fotobudka to wspaniała atrakcja na każdą imprezę. Oryginalność, wspaniały designe i najlepsza jakość zdjęć tyle wystarczy by twoja impreza była zapamiętana przez wszystkich na długo. Nie czekaj zamów fotobudkę 3.2.1 Photo i ciesz się niezapomnianą zabawą.

  Cennik znajduje się na naszej stronie internetowej w zakładce "cennik". 

  W razie gdyby nie byli Państwo pewni co do ostatecznej ceny, prosimy o kontakt bez problemu prześlemy ostateczną wycenę i pomożemy w razie wątpliwości. 

  Zdjęcia z realizacji znajdą Państwo na naszej stronie na Facebooku i Instagramie. 

  Zapraszamy do kontaktu!

  Video prezentacja

  Lokalizacja

  Wasze opinie

  Tagi: Opole, FotoVideo, FotoBudka, Fotobudka na Wesele

  Powrót