Zapytanie
697... telefon

Funday - Fotolustro

Rzeszów, Podkarpackie,

W pobliżu: Ropczyce, Dębica, Jarosław, Stalowa Wola, Mielec, Przemyśl, Krosno, Sanok, Leżajsk, Lesko, Kolbuszowa, Lubaczów, Jasionka, Polańczyk, Łańcut

697... telefon
Wyświetleń: 513


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

FunDay - Fotolustro

Fotolustro to najnowszy hit na weselach, przyjęciach urodzinowych, studniówkach oraz eventach firmowych. Dzięki efektywnemu wyglądowi fotolustra twoje imprezy będą atrakcyjniejsze, stworzą niesamowity klimat i niezapomniane wspomnienia w formie fotografii papierowej oraz graficznej.

Fotolustro daje możliwość wydruku zdjęć w formie pocztówki lub popularnego paska, w pocztówce mamy możliwość sfotografowania całej sylwetki ciała. Posiada wgrany głos, który prowadzi przez całą zabawę robienia zdjęć oraz wesołe animacje z polskimi napisami, które sprawiają, że korzystanie z naszego fotolustra jest bardzo proste.

Wystarczy, że dotkniesz lustra i staniesz przed nim, ubierzesz śmieszny gadżet, wykonujesz pozę, koniecznie uśmiech i pstryk, właśnie lustro uwieczniło Cię na zdjęciu, na końcu masz możliwość podpisania swojego zdjęcia palcem na lustrze, po czym w kilka sekund możesz cieszyć się wysokiej jakości wydrukowanym zdjęciem.

Przy każdej okazji personalizujemy wygląd wydruku. Możemy dodać dowolnie wybrany przez Ciebie podpis bądź logo. Oczywiście jest możliwość przesłania swoich zdjęć na e-mail, Facebook lub Instagram.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Rzeszów, FotoVideo, FotoBudka, Fotobudka na Wesele

Powrót