Zapytanie
664... telefon


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

500 zł

Retro FotoBudka

Dlaczego warto wybrać fotobudkę na wesele (nie koniecznie Retro Fotobudkę):

Zapewniamy Naszym Gościom świetną zabawę a zarazem prezent w postaci natychmiastowego wydruku. Przy wyborze opcji z Pamiątkowym Albumem, mamy piękną pamiątkę, spisanych życzeń i dedykacji połączonych z szalonymi zdjęciami, do której z radością będziemy wracać po latach (tradycyjne karty z życzeniami na pewno nam przepadną,a życzenia składane tuż po ślubie na pewno Wam  szybko umkną)

Dlaczego warto wybrać RETRO FOTOBUDKĘ
Po pierwsze zaskakująca forma i animacja realizowana przez XIX wiecznego fotografa, warto korzystać z niepowtarzalnych form, przecież Wasze Wesele mają wszyscy wspominać latami. Po drugie gadżety, choć ten punkt spełnia wiele innych dostawców tej atrakcji, choć nasze na pewno się wyróżniają.Po trzecie Cyfrowa Galeria z zdjęć z FotoBudki, dostępna w 24 godziny po imprezie, rozsyłacie meilem lub smsem do Waszych gości i macie okazję by podziękować za świetną zabawę, i dać im coś więcej Pierwsze wspomnienia z imprezy. Gdyż na zdjęcia od fotografa będzie trzeba jeszcze trochę
cierpliwie poczekać.

OFERTA SPECJALNA

Niepowtarzalna sesja fotograficzna realizowana podczas Wesela, której efekty w formie natychmiastowych wydruków otrzymują uczestnicy imprezy. Zabawa w zainscenizowanym atelier fotograficznym z przełomu XIX i XX wieku. Zdjęcia realizowane są retro aparatem przez XIX wiecznego fotografa dysponującego dawnymi nakryciami głowy. Uczestnicy imprezy mogą
wykonywać nieograniczoną ilość zdjęć i wydruków.Dla państwa przygotowujemy specjalną dedykowaną ramkę z pamiątkowym podpisem tego doniosłego wydarzenia.

Dodatkowo po sesji otrzymujecie dostęp do cyfrowej galerii zdjęć wykonanych podczas wesela.

Cena 500 zł za 2 godzinną sesję.

opcje DODATKOWE

  • Księga pamiątkowa - album - 100 zł - Zaanimowana podczas imprezy zabawa polegająca na wklejaniu dodatkowej odbitki do albumu, dodatkowo goście dokonują pamiątkowego wpisu, np składają życzenia. Przedłużenie zabawy kolejna godzina sesji - 100 zł (możliwe nawet podczas wesela, gdy stwierdzicie iż wasi goście świetnie się bawią i potrzebują więcej czasu) w cenie uwzględniono dojazd do 100 km od siedziby czyli Zamku Gniew, powyżej cena do uzgodnienia (ok 1zł/1km).

Oferta skierowana w szczególności do wesel / imprez w pobliżu miejscowości:
Gdańsk,Sopot, Gdynia,Kwidzyn, Tczew, Pruszcz Gdański, Sztum, Malbork, Nowy Dwór Gdański, Prabuty, Grudziądz, Chełmno, Świecie, Nowe, Skórcz, Starogard Gdański, Pelplin, Kościerzyna, Kartuzy, Zblewo, Iława, Elbląg, Dzierzgoń, Bydgoszcz, Toruń , Gniew.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Gniew, FotoVideo, FotoBudka, Fotobudka na Wesele

Powrót