Zapytanie
603... telefon


Średnia ocena: 5 z 2 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

490 zł

Zielona FotoBudka

Szukasz pomysłu na rozkręcenie przyjęcia, sprawienie aby było wyjątkowe, pełne radości i pozostało na długo w pamięci gości – Zielona FotoBudka to idealna atrakcja na każdy rodzaj imprezy i dla każdego bez względu na wiek.

Gwarantujemy dobrą zabawę, dużo śmiechu i wspaniałe zdjęcia na pamiątkę.
Oferujemy trzy profesjonalnie wykonane FotoBudki ze studyjnym oświetleniem, wyposażone w pełni profesjonalny sprzęt, do wyboru:

- FotoBudka SERCE (nowa atrakcyjna forma pięknego serca, wybierz serce białe, czerwone lub rustykalne),
- FotoBudka SŁUPEK (najpopularniejsza otwarta forma FotoBudki + rozstawiane tło),
- FotoBudka w formie dużej wygodnej KABINY (gwarantuje większą intymność).

Tym co Nas wyróżnia to możliwość korzystania z budek zarówno NA STOJĄCO, jak i NA SIEDZĄCO (zestaw 4 puf o różnej wysokości świetnie się sprawdza na wszelkich imprezach – wszyscy bez względu na wzrost ładnie się komponują na zdjęciach, a dzieci nie trzeba podnosić do góry i mogą korzystać z budki samodzielnie) - obie wersje są możliwe także w trakcie jednej imprezy !

Tło może być klasyczne białe, ze wzorem lub korzystamy z funkcji GreenScreen - nakładamy „na żywo” dowolne obrazy w tle (wyjątkowe miejsca, ulubieni bohaterowie, znak firmowy, itp.). Zapewniamy wydruki klasy premium w dowolnym rozmiarze (od pasków 5x15, poprzez popularne 10x15, po efektowne 13x18, 15x20 i 15x23), które spersonalizowane indywidualnie pod każdą imprezę (układ zdjęć, tło, kolorystyka, napisy, ramki) - zawsze stanowią wspaniałą pamiątkę i naprawdę wyróżniają się na tle większości fotobudek !

Nowością są 2 popularne formaty wydruków (paski 5x15 i odbitki 10x15) dostępne jednocześnie, nie musisz się już decydować tylko na jeden format !
Wraz z budką dostarczamy szeroki wybór zabawnych gadżetów, które urozmaicą zabawę oraz asystenta.

Nowością
są przygotowane specjalnie dla dzieci pakiety z ulubionymi bohaterami - za jednym dotknięciem ekranu przeniesiesz się pomiędzy krainami Minionków, Krainą Lodu, Autami, Gwiezdnymi Wojnami lub innymi ulubionymi bohaterami. Super zabawa gwarantowana! Pakiet ten świetnie się sprawdza nie tylko na imprezach urodzinowych, zabawach przedszkolnych / szkolnych czy festynach, ale stanowi wspaniałe uzupełnienie typowej FotoBudki NA WESELACH zapewniając atrakcję dla najmłodszych.

Masz nadal wątpliwości, oto 7 powodów dla których powinieneś wybrać właśnie Nas:

1) 3 FotoBudki do wyboru - wybierz atrakcyjne SERCE, popularny SŁUPEK lub dużą wygodną KABINĘ.

2) 2 warianty korzystania - chcąc umożliwić zabawę wszystkim, ZielonąFotoBudkę możesz zamówić w dwóch wariantach:

  • na stojąco: panel dotykowy i aparat zainstalowany na wysokości optymalnej do zdjęć w pozycji stojącej, wygodne w dużych grupach, utrudnia jednak zabawę młodszym uczestnikom imprezy (zmusza dorosłych aby podnosili dzieci do góry) i uniemożliwia osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich;
  • na siedząco: panel dotykowy i aparat zainstalowany niżej, budka zostaje wyposażona w zestaw 4 wygodnych puf o różnej wysokości co umożliwia zajęcie optymalnego miejsca w kadrze bez względu na wzrost. Układ ten pozwala na przyłączenie do zabawy osób poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz dzieci bez konieczności podnoszenia ich do góry (także samodzielnie). Co ważne forma ta nie utrudnia zabawy dorosłym uczestnikom przyjęcia.

3) GreenScreen – czyli zielone tło, funkcja która pozwala nakładać „na żywo” dowolne obrazy na kolejne zdjęcia w serii, dzięki tej funkcjonalności możemy przenieść każdego w wyjątkowe dla Nas miejsca, ciekawą scenerię lub sprowadzić na plan zdjęciowy bohaterów ulubionych bajek dzieci lub idoli nastolatków – ogranicza Nas tylko wyobraźnia ! Można też oczywiście użyć tradycyjnego tła białego lub ze wzorem.

4) personalizowane wydruki – zdjęcia wykonywane są po kilka sztuk w serii, najczęściej 3 lub 4 i umieszczane na wspólnym wydruku, którego wygląd i formę spersonalizujemy specjalnie dla Ciebie (układ zdjęć, kolorystyka, tło, ramki, napis, logo, itp.). Naszą propozycję prześlemy wcześniej na maila do akceptacji. 

5) pakiety dedykowane dla dzieci – chcąc zapewnić atrakcję najmłodszym, zamów FotoBudkę z pakietem KIDS (jedno dotknięcie ekranu pozwala przenieść się pomiędzy 4 różnymi krainami, zmieniają się nie tylko tła ale również wydruki przygotowane indywidualnie pod każdą krainę). Opcja ta może być dostępna w wyznaczonym czasie poświęconym dla dzieci lub przez cały czas równolegle z podstawowym pakietem przygotowanym na przyjęcie (przełączanie na panelu dotykowym).

6) profesjonalny osprzęt – chcąc zapewnić Państwu najwyższą jakość, Zielona FotoBudka wyposażona jest w szybką lustrzankę cyfrową z serii zaawansowanej Canon EOS 70D, mocny komputer z ekranem dotykowym oraz profesjonalną drukarkę fotograficzną Mitsubishi, która zapewnia piękne i trwałe zdjęcia o jakości studia fotograficznego w szerokiej gamie rozmiarów (od popularnych pasków 5x15 po 15x23).

7) Bogate doświadczenie – posiadamy ponad 7 letnie doświadczenie w Polsce, współpracujemy również od lat z dużą firmą eventową z Wielkiej Brytanii, co stanowi gwarancję obsługi na najwyższym poziomie.

Obsługujemy: wesela, urodziny dzieci i dorosłych, studniówki, wieczory panieńskie i kawalerskie, imprezy rodzinne i firmowe.

Zapraszamy do kontaktu! 

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

N Natalia 2017-09-22 13:04:33

Ocena: 5

Wspaniała Zabawa! :)

K Kinga 2017-09-22 13:04:05

Ocena: 5

Polecam serdecznie :) super zdjęcia, gadżety, obsługa. Wszystko sprawnie, bardzo dobry kontakt z obslugujacym. Idealna atrakcja na wesele, wszyscy goscie byli zachwyceni:) dziekujemy i polecamy!:)

Tagi: Zielona Góra, FotoVideo, FotoBudka, Fotobudka na Wesele

Powrót