Zapytanie
600... telefon

Agencja Fotograficzna Jarosław Kamiński

Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie,

W pobliżu: Toruń, Toruń, Chełmno, Nakło nad Notecią, Świecie, Inowrocław, Mogilno, Brodnica, Ciechocinek, Rypin

600... telefon
Wyświetleń: 1135


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Agencja Fotograficzna Jarosław Kamiński

Witam serdecznie

Od 25 lat działam jako fotograf na wesele. Jestem profesjonalistą, który wykonuje również sesje fotograficzne produktów i reportaże z innych ważnych chwil w życiu moich klientów. Dzięki dużemu doświadczeniu potrafię dokładnie rozpoznać Państwa oczekiwania, konsekwencją czego są udane i miło wspominane sesje fotograficzne. Za każdym razem wykonywane przeze mnie zdjęcia ślubne mają indywidualny, oryginalny charakter, bo przecież każda Para Młoda jest wyjątkowa      
Najczęściej jestem zatrudniany właśnie jako fotograf na wesele i uroczystość ślubną. Mimo że zajmuję się także robieniem zdjęć na innych uroczystościach, a także wykonuję fotografie produktowe, szczególnie cenię sobie reportaż ślubny. Wtedy bowiem mogę uczestniczyć w najistotniejszych dla moich klientów momentach. Uwieczniam chwile, które w innym wypadku mogłyby umknąć pamięci, a do których warto później wracać.

Fotografia ślubna czy produktowa jest dla mnie ciągłym odkrywaniem czegoś nowego w tym, co już doskonale znam. Z każdym nowym zleceniem i każdą następną sesją zdjęciową zdobywam doświadczenie, które kształtuje mnie jako fotografa i pozwala robić jeszcze lepsze zdjęcia ślubne. W wykonywaniu fotografii pomaga mi profesjonalny sprzęt marki Nikon, któremu jestem wierny jak żonie... z tym wyjątkiem, że modele aparatów regularnie zmieniam na coraz nowsze. To również dzięki temu moja fotografia ślubna może cieszyć kolejnych klientów.

Jak już wspomniałem, szczególnie bliska jest mi fotografia ślubna, która wyróżnia się niezwykle magicznym klimatem. Wydawać by się mogło, że każde takie wydarzenie, na którym wykonuję zdjęcia ślubne, będzie wyglądać podobnie, lecz Państwo dbacie o to, aby każda taka uroczystość była wyjątkowa. Często zaskakujecie nie tylko gości, ale i mnie! Ja zaś, jako fotograf na ślub, za każdym razem „zapamiętuję w kadrze” tak, aby powrót do tych ważnych momentów za kilka lat nadal dostarczał wielu pozytywnych emocji.

Jeśli zaintrygowała Państwa moja fotografia ślubna i chcą Państwo uzyskać więcej informacji – zapraszam do kontaktu. Obszarem moich działań jest nie tylko Bydgoszcz i okolice, ponieważ po uzgodnieniu mogę także dojechać w inne rejony Polski.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Bydgoszcz, FotoVideo, Fotograf, Reportaż Ślubny, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze

Powrót