Zapytanie
- telefon
Wyświetleń: 626


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Angelika Małaczek Photography

Mam na imię Angelika. Pochodzę ze Słupska, ale kilka lat temu przeprowadziłam się do Poznania. To właśnie tutaj, w Wielkopolsce, mieszkam i fotografuję na co dzień.

Fotografia towarzyszy mi odkąd pamiętam. Jest moją największą pasją i mogę bez wahania stwierdzić, że nie wyobrażam sobie swojego życia bez niej. To w czym czuję się zdecydowanie najlepiej to subtelne kadry przy naturalnym świetle. W skrócie – uwielbiam emocje, spontaniczność i naturalność na zdjęciach.

Jeśli podobają się Wam moje prace, zachęcam do kontaktu. Będzie mi niezmiernie miło jeśli zdecydujecie się wybrać mnie jako swojego fotografa. Ze swojej strony mogę zagwarantować pełne zaangażowanie i profesjonalizm. Nic nie sprawia mi takiej radości jak zadowolenie klientów z efektów mojej pracy. Z wielką przyjemnością stworzę dla Was pamiątkę na całe życie.


Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Poznań, FotoVideo, Fotograf, Reportaż Ślubny, Artystyczna fotografia ślubna, Nowoczesna fotografia ślubna, Naturalna fotografia ślubna, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze, Fotograf Poznań, Fotografia ślubna Poznań, Sesja ślubna Poznań, Sesja ślubna Poznań, Plener ślubny Poznań, Plener ślubny Poznań

Powrót