Zapytanie
509... telefon

Arek Drozdek Photography

Kraków, Małopolskie,

509... telefon
Wyświetleń: 136


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Arek Drozdek Photography

Arek Drozdek

O mnie kilka słów

Większość fotografów nie lubi o sobie opowiadać. Ich zdaniem jedno zdjęcie mówi więcej, niż tysiące słów. W moim przypadku jest podobnie.
Myślę obrazami, nasiąkam nimi, destyluję z nich historie. Utrwalam je na kliszy.

Oto jedna z nich:

Mroczna na co dzień gotycka kaplica, dziś jest wyjątkowo rozświetlona. Świece na ołtarzu, śnieżna biel lilii, miękkie wrześniowe światło rozproszone przez wielobarwny witraż. Nie, to nie to. Prawdziwe źródło jest gdzie indziej. Ostrożnie obchodzę ołtarz. Ksiądz uśmiecha się do nich przyjaźnie. Stuła skrzy się, mierzę światło, trzeba szybko skręcić ostrość. Nagle, to coś w jej spojrzeniu. Rośnie, wypełnia sobą cały kadr, jest jak aureola. Nie widzą mnie, przyczajony jak duch. Mam tylko jedną szansę.
– Ślubuję Ci miłość…
Trzask migawki. Zdążyłem. Świat znów na chwilę odzyskał oddech. Diakon podaje obrączki. Trzeba zmienić obiektyw. To jest moja historia. Opowiedz mi swoją. Zamienię ją w zdjęcia.

Jak pracuję…

Fotografując dla was używam 2 aparatów oraz kilka profesjonalnych obiektywów, które zapewniają różne perspektywy oraz dają gwarancję realizacji reportażu. Nie ingeruję w wydarzenia ustawiając czy wprowadzając chaos, lecz utrwalam chwile takimi jakie są.
W tworzeniu zdjęć istotne jest dla mnie światło szczególnie zastane tak aby nie spłaszczać ich błyskiem lampy. Ważnym elementem są dla mnie kolory ich subtelność a jednocześnie intensywność to one uzupełniają utrwalone chwile.

Zapraszam do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

M Małgorzata 2022-03-10 14:59:02

Ocena: 5

Super profesjonalne podejście i piękne ujęcia :)

Tagi: Kraków, FotoVideo, Fotograf, Sesja Ślubna za Granicą, Reportaż Ślubny, Nowoczesna fotografia ślubna, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze, Fotografia ślubna Kraków, Sesja ślubna Kraków, Plener ślubny Kraków

Powrót