Zapytanie
531... telefon

Bern.art, Bernard Lipiński

Warszawa, Mazowieckie,

W pobliżu: Legionowo, Nowy Dwór Mazowiecki, Otwock, Radom, Piaseczno, Płock, Płock, Warka, Marki, Siedlce, Siedlce, Kozienice, Gostynin, Sokołów Podlaski, Węgrów

531... telefon
Wyświetleń: 755


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Fotografia ślubna jest dziedziną szczególną. Wymaga nie tylko wyjątkowych umiejętności technicznych, ale też nieprzeciętnego zmysłu artystycznego i wrażliwości. Umiejętne połączenie reporterskiej pracy ze sztuką fotograficzną pozwoli uzyskać fantastyczne zdjęcia, które będą przywoływać wspomnienia tego jedynego w swoim rodzaju dnia.

Posiadając wieloletnie doświadczenie zdobywane w wielu różnorodnych projektach wiem jak bardzo ważne jest poświęcenie maksymalnej uwagi osobom, które zamawiają sesje zdjęciowe. Bez względu na to czy jest to sesja firmowa, czy prywatna, właśnie osoba znajdująca się przed obiektywem jest tą, która wymaga szczególnej staranności i uwagi. Tutaj cała uwaga musi być skupiona na przyszłych nowożeńcach, którzy stojąc przed wyborem swojego fotografa ślubnego muszą mieć gwarancję, że będzie on z nimi od samego początku tej drogi aż do zamknięcia realizacji. 

Nawet najdłuższy opis nie zastąpi bezpośredniej rozmowy, dlatego zachęcam Was do kontaktu. Możemy porozmawiać przez telefon lub Skype, a jeśli będziecie mieli ochotę - spotkajmy się. Podczas rozmowy poznamy się i określimy Wasze potrzeby w związku z fotografią ślubną abyście otrzymali zdjęcia, do których z przyjemnością będziecie wracać. 


Poniżej przykładowe pakiety wraz z cennikiem. Możliwa jest również indywidualna wycena usługi, która zostanie dostosowana do potrzeb przyszłej młodej pary.I. Pakiet podstawowy – reportaż ślubny Warszawa + plener ślubny

Jest to pełna oferta, która obejmuje reportaż ślubny w mieście Warszawa lub okolicach wraz z weselem do godziny 1:00 w nocy. W pakiecie jest też ślubna sesja plenerowa, którą realizujemy w innym, ustalonym wcześniej terminie i miejscu.

W wersji elektronicznej, na nośniku USB nowożeńcy otrzymują 450 fotografii po obróbce. Pakiet obejmuje album tradycyjny z odbitkami (80 sztuk).

Bardzo ważne, ponieważ plener planujemy na oddzielny termin, sesja poślubna powinna się odbyć nie więcej niż kilka dni po ślubie. Im bardziej młoda para jest podekscytowana wejściem na nową drogę życia, tym lepiej.

Cena: 2999 pln.


II. Pakiet rozszerzony – sesja narzeczeńska + reportaż ślubny + plener ślubny

Sesja narzeczeńska jest świetną okazją by przyszli nowożeńcy poznali się ze swoim fotografem, oswoili z nim i jego sposobem pracy, a przede wszystkim dostrzegli, że obiektyw nie gryzie. Fotograf zresztą też nie. Taka sesja w plenerze jest też doskonałym momentem, by stworzyć ciekawe i pełne emocji uzupełnienie dla ślubnej pamiątki. W absolutnie swobodnej atmosferze, bez napięcia i obaw o suknię ślubną czy fryzurę stworzymy piękne zdjęcia i być może też zaprzyjaźnimy się. Standardowo w pakiecie jest reportaż ślubny, Warszawa, oraz pozostałe elementy w pakietu podstawowego.

W tym pakiecie młoda para otrzymuje zestaw jak w wersji podstawowej. Powiększa się natomiast ilość zdjęć w wersji elektronicznej, na nośniku znajdzie się 500 obrobionych fotografii. W przypadku tradycyjnego albumu z odbitkami, ilość odbitek wyniesie 100 sztuk.

Cena: 3499 pln.


III. Plener ślubny

Tak! Jeśli jesteście już po ślubie, ale wcześniej nie pomyśleliście o uzupełnieniu swojej ślubnej pamiątki sesja poślubna jest dla Was i może być zamówiona jako oddzielna usługa.

Plener ślubny w Warszawie zrealizujemy w terminie, który będzie Wam najbardziej odpowiadał, jednak z zastrzeżeniem, że będzie dla tego celu odpowiedni. Zdecydowanie odradzam okresy wzmożonych opadów oraz mrozów. Tutaj przede wszystkim ważny jest Wasz komfort. Nie możecie marznąć ani moknąć. Miasto, pola, las, kraj i zagranica. Wspólnie ustalimy czas i miejsce. Najważniejsze, żeby emocje nie zdążyły opaść. Jestem do Waszej dyspozycji.

W zestawie, poza nośnikiem USB z dwudziestoma wyretuszowanymi fotografiami otrzymujecie odbitki w pięknym, drewnianym, ręcznie robionym pudełku.

Czas trwania sesji – 4 godziny

Cena – 1199 pln

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Warszawa, FotoVideo, Fotograf, Reportaż Ślubny, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze

Powrót