Zapytanie
512... telefon

BIELEC ART - Fotografia

Pl. Inwalidów 6, Kraków, Małopolskie,

W pobliżu: Warszawa, Wieliczka, Myślenice, Katowice, Tychy, Mysłowice, Dąbrowa Górnicza, Oświęcim, Wadowice, Olkusz, Chrzanów, Bochnia, Brzesko, Kazimierza Wielka, Nowa Huta

512... telefon
Wyświetleń: 3176


Średnia ocena: 5 z 2 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

2800 zł

BIELEC ART - fotografia: Katarzyna & Paweł

Artystyczna fotografia ślubna dla wymagających!

Pozwól nam opowiedzieć Wasza historię uwieczniając na fotografiach emocje jakie towarzyszą Wam podczas tych najpiękniejszych chwil w życiu. Oferujemy autorską fotografię - estetyczne, intensywne, niebanalne zdjęcia tworzone z pasją i pełne emocji. Skupiamy się na tym co prawdziwe, autentyczne i szczere.

   Oferujemy:
• atrakcyjne pakiety cenowe
• przy wybranych pakietach sesja narzeczeńska  G R A T I S
• kolorystyka zdjęć indywidualnie do ustalenia
• możliwość 2 fotografów

Jesteśmy parą zawodowych fotografów. Fotografia to nasza pasja, życie. Kochamy to co robimy dlatego w naszą pracę wkładamy całe serducho.

Proponujemy pełną obsługę fotograficzną: od przygotowań po przyjęcie weselne // mini sesję w dniu ślubu / w późniejszym terminie // sesję narzeczeńską // reportaż z wieczoru panieńskiego i kawalerskiego // sesje studyjne.

Dla nas liczy się dobra relacja z Młodą Parą i Wasz komfort. Podczas reportażu staramy się być wszędzie, nie tylko tam gdzie dzieją się najważniejsze wydarzenia danej uroczystości, ale również te z pozoru mniej istotne. Pracujemy tak, by jak najwierniej zarejestrować przebieg tych pięknych chwil, ale jednocześnie nie przeszkadzać ich uczestnikom, nie ingerować… Zupełnie inna sprawa to plener tutaj jesteśmy reżyserami i sami wspólnie z parą układamy scenariusz. Szukamy miejsc bliskich Wam szczególnie, gdzie będziecie się czuć swobodnie i naturalnie. Wcześniej proponujemy sesję narzeczeńską abyśmy mogli się lepiej poznać, abyście oswoili się z aparatem.

Fotografia w plenerze czy w studio stanowi dla nas możliwość realizacji artystycznej. Wykształcenie plastyczne i fotograficzne pozwala nam na dużą kreatywność i swobodne podejście do tematu. Sprawimy, że Wasze zdjęcia będą oryginalne, z wyrazem, odznaczające się nietuzinkową kompozycją i klimatem ale nie przesadnie sztuczne. Nie musimy robić 100 fotografii aby wybrać jedno ujęcie, staramy się aby każde zdjęcie było wyjątkowe. Pragniemy, aby nasze zdjęcia pomogły przeżywać wzruszenia i emocje jakie Wam towarzyszyły ciągle na nowo.

Gwarantujemy jakość popartą wieloletnią tradycją.
Ofertę ustalamy indywidualnie - staramy się dopasować do Waszych potrzeb.
Zapraszamy do kontaktu i na niezobowiązujące spotkanie celem zapoznania się z naszą ofertą i obejrzenia przykładowych albumów.
Na co dzień pracujemy w Krakowie i jesteśmy związani z małopolską ale usługi ślubne świadczymy także w Warszawie, a dojedziemy wszędzie tam gdzie będziecie nas potrzebowali.

  Wykonujemy:

  SESJE STUDYJNE / PLENEROWE / LIFESTYLOWE / REPORTAŻE:
• zdjęcia portretowe / biznesowe / wizerunkowe
• sesje fotograficzne: rodzinne, dziecięce, ciążowe
• portfolio dla modelek / modeli
• sesje kobiece z makijażem / buduarowe / akty
• reportaże okolicznościowe: śluby, chrzty, komunie
• imprezy firmowe, eventy 
• tableau dla szkół, uczelni wyższych, stowarzyszeń
• reprodukcje zniszczonych fotografii
• zdjęcia reklamowe / fotografie przedmiotu
• fotografie architektury i wnętrz
• fotografie zwierząt
• zdjęcia do dokumentów 

 

BIELEC ART- Dom Fotografii i Malarstwa
Galeria Sztuki i Studio Fotograficzne
120 lat tradycji, od 1938 r. w Krakowie
studio@bielec.art.pl


  Zapraszamy do kontaktu!  

Lokalizacja

Wasze opinie

P Paulina 2024-03-13 13:17:58

Ocena: 5

Współpraca z panią Kasią to czysta przyjemność! Pełen profesjonalizm i zaangażowanie pani Kasi sprawiły, że mamy piękną pamiątkę ze ślubu i wesela :) bardzo polecam :)

K Kornelia 2022-10-26 17:34:01

Ocena: 5

Gorąco polecam Panią Kasię. Wspaniała fotograf, bardzo otwarta, warta zaufania! Przyjacielska i swobodna atmosfera podczas sesji. Fotografie i album ślubny przyrosły nasze najśmielsze oczekiwania. Zdjęcia niesamowite, wręcz magiczne - bardzo naturalne i wzruszające. Cudownie zostały uchwycone najpiękniejsze chwile. Oryginalne pomysły, pełen profesjonalizm!!! Dziękujemy jeszcze raz!!!

Tagi: Kraków, FotoVideo, Fotograf, Reportaż Ślubny, Artystyczna fotografia ślubna, Nowoczesna fotografia ślubna, Naturalna fotografia ślubna, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze, Fotograf Kraków, Fotografia ślubna Kraków, Sesja ślubna Kraków, Plener ślubny Kraków

Powrót