Zapytanie
508... telefon

Buu Art Photo

Ełk, Warmińsko-Mazurskie,

W pobliżu: Olsztyn, Szczytno, Kętrzyn, Ostróda, Mrągowo, Elbląg, Bartoszyce, Lidzbark Warmiński, Olecko, Węgorzewo, Giżycko

508... telefon
Wyświetleń: 1250


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Buu Art Photo

Cześć, nazywam się Kamil i mam do zaoferowania reportaż z tego najpiękniejszego dnia w życiu. Kiedy już opadną emocje i minie ten wyjątkowy dzień, wtedy zaproszę Was na sesję plenerową, która może się odbyć w każdym miejscu Polski lub zagranicy.
Pracuje na dwóch pełnoklatkowych aparatach marki Nikon, zapiętych na szelkach, jasnych obiektywach i oświetleniu, które stworzy historie na Waszych zdjęciach.

Jeśli podobają Ci się, moje fotografie i chcesz nawiązać współprace lub chcesz się dowiedzieć o szczegóły, to zapraszam do kontaktu.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

D Dominika 2020-10-21 18:22:05

Ocena: 5

Bardzo polecam współpracę! Zdjęcia zrobione z wyczuciem artystycznym, a całość poprowadzona profesjonalnie od początku do końca - łącznie z wysłaną paczką, a sam Pan fotograf - bardzo sympatyczny. Bardzo pozytywnie odbieram nasze spotkanie i działania. Z czystym sumieniem wszystkie gwiazdki :)

Tagi: Ełk, FotoVideo, Fotograf, Sesja Ślubna w Górach, Sesja Ślubna nad Morzem, Sesja Ślubna za Granicą, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze

Powrót