Zapytanie
791... telefon

DM Studio - Fotografia Ślubna i Film Ślubny

Gorlice, Małopolskie,

W pobliżu: Nowy Sącz, Kraków, Wieliczka, Tarnów, Oświęcim, Nowy Targ, Zakopane, Białka Tatrzańska, Wadowice, Grybów, Miechów, Bochnia, Limanowa, Krynica-Zdrój, Muszyna

791... telefon
Wyświetleń: 614


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

DM Studio - fotografia ślubna i film ślubny

Jesteśmy zespołem ambitnych i kreatywnych osób, dla których film i fotografia to wielka pasja i sposób na życie. Największą przyjemnością dla nas jest pracować z ludźmi w najważniejszym dniu w ich życiu. Nieustannie inwestujemy w nasz rozwój, systematycznie poszerzamy naszą wiedzę i umiejętności. Chcemy każdą ulotną chwilę zmienić w piękną i trwałą historię.

Swoją ofertę kierujemy głównie do osób otwartych na ciekawe i oryginalne rozwiązania, oczekujących czegoś więcej niż zwykły kilkugodzinny film, oraz banalnie pozowane fotografie. Uśmiechy, emocje, łzy… to daje nam energię i motywację do pracy. Staramy się, aby nasze filmy były rodem z produkcji kinowych, natomiast fotografie odznaczały się wyjątkowymi kadrami i były przepełnione emocjami.

Czy jesteśmy odpowiedni do stworzenia dla Was historii z Waszego ślubu i wesela? O tym musicie zadecydować już sami i chcielibyśmy żebyście byli w 100% pewni swojej decyzji.

Zapraszamy Was do obejrzenia naszych filmów i fotografii. Jeśli oglądając je zechcecie z nami współpracować to zróbmy to.


Zapraszamy do kontaktu!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Gorlice, FotoVideo, Fotograf, Sesja Ślubna w Górach, Reportaż Ślubny, Nowoczesna fotografia ślubna, Nowoczesne filmy ślubne, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze, Teledysk Ślubny, Fotograf i Kamerzysta, Fotograf Kraków, Fotografia ślubna Kraków, Sesja ślubna Kraków, Kamerzysta na wesele Kraków, Film ślubny Kraków, Plener ślubny Kraków, Krótki film ślubny Kraków

Powrót