Zapytanie
666... telefon

Filip Skrabacz - Fotografia Ślubna

Nowosądecka, Rzeszów, Podkarpackie,

W pobliżu: Kielce, Kraków, Opatów, Tarnów, Rzeszów, Ropczyce, Dębica, Jarosław, Przeworsk, Stalowa Wola, Mielec, Jasło, Krosno, Sanok, Tuchów, Żabno, Łańcut

666... telefon
Wyświetleń: 167


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

3500 zł

Filip Skrabacz - Fotografia Ślubna

O MNIE
Nazywam się Filip Skrabacz i jestem fotografem a moją główną specjalnością jest fotografia ślubna . W swojej pracy stawiam przede wszystkim na reportaż a moje zdjęcia charakteryzują się pomysłowością i kolorem. Robię to co lubię i w swoją pracę wkładam całe serce, dlatego fotografowanie tak ważnych chwil w życiu młodych ludzi sprawia mi niesłychaną frajdę, a potem to widać na moich zdjęciach!

Każde nowe zlecenie jest dla mnie wyzwaniem, które staram się zrealizować jeszcze lepiej niż poprzednie. Reportaż ślubny wykonuje głównie w województwie Podkarpackim i Małopolskim ale jestem otwarty również na inne tereny czy kraje.

Działalność ślubną prowadzę od ponad 12 lat ,a to pozwoliło mi nabyć sporego bagażu doświadczenia , co teraz umiejętnie wdrażam w życie ukazując na moich fotografiach wulkan emocji, który w was drzemie .

W 2018r zostałem zwycięzcą plebiscytu ZIWA 2018 jako jeden z najlepszych usługodawców w branży ślubnej. Zankyou International Wedding Awards (ZIWA) to pierwsze nagrody, które są przyznawane zarówno przez Pary Młode, jak i firmy z branży ślubnej. Jestem bardzo dumny, że zostałem tak wyróżniony. Dodatkowo zająłem II miejsce w Ogólnopolskim konkursie Gali Branży Weselnej jako Firma Roku 2018 w kategorii Fotografia i Filmowanie. Jestem członkiem Canon Professional Services. CPS to wyspecjalizowana usługa dla profesjonalnych fotografów, którzy używają produktów firmy Canon, dzięki temu korzystam z priorytetowego wsparcia, szybkich napraw oraz ofert specjalnych firmy Canon.

Jestem w stanie złapać wszystkie Wasze emocje zarówno dzięki swojemu mentalnemu przygotowaniu , jak również narzędziom w postaci aparatów czy obiektywów na których bazuje czyli: Pełnoklatkowy bezlusterkowiec Canon EOS R6 ,pełnoklatkowe lustrzanki :Canon 5D Mark3 i Canon 5D Mark2 ; crop Canon 40D; Canon 135mm f.2.0 L ; Canon 24mm f.1.4 L II; Canon 50mm f.1,4; jak również Tamron 17-50 2.8f ; Samyang 14mm f2.8oraz: lampy Canon speedlite 430 EX oraz 580 ex II yongnuo 685 ,itp . Do tego posiadam przenośne lapmy błyskowe do studia fotograficznego, które często wykorzystuję,Genesis Reporter 360 , Quantuum Dp 600 parasolki, softoboxy itp. ale wiadomo nie sprzęt robi zdjęcia :) Istotną też rzeczą w mojej pracy jest zezwolenie na fotografowanie w kościołach wydane przez Kurię Diecezjalną w Tarnowie które posiadam, a bez którego nie da się fotografować podczas liturgii świętej.

Jeżeli choć trochę zainteresowała was moja osoba to zapraszam do oglądnięcia innych prac zaprezentowanych w galerii lub blogu na facebooku :) www.facebook.com/filipskrabacz gdzie znajdują się same nowości z dodawanych zdjęć.

Zapraszam do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Rzeszów, FotoVideo, Fotograf, Reportaż Ślubny, Nowoczesna fotografia ślubna, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze, Fotograf Kraków, Fotograf Rzeszów, Fotografia ślubna Kraków, Sesja ślubna Kraków, Plener ślubny Kraków, Fotografia ślubna Rzeszów, Sesja ślubna Rzeszów, Plener ślubny Rzeszów

Powrót