Zapytanie
601... telefon

Foto Galeria – Andrzej Wroński

ul. Tadeusza Kościuszki 39, Pruszków, Mazowieckie,

W pobliżu: Warszawa, Legionowo, Grodzisk Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki, Otwock, Radom, Piaseczno, Płock, Mińsk Mazowiecki, Wołomin, Warka, Marki, Siedlce, Płońsk, Kozienice

601... telefon
Wyświetleń: 130


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Foto Galeria – Andrzej Wroński

Nazywam się Andrzej Wroński. Jestem fotografem i właścicielem firmy Foto Galeria z Pruszkowa. Nasza pracownia fotograficzna istnieje od 1993 roku. Mamy duży, przestronny lokal w centrum miasta i piękne, gustownie urządzone studio fotograficzne. Jestem fotografem – to bardzo pasjonujący i ciekawy zawód.

Jestem z Wami w najważniejszych i najpiękniejszych chwilach Waszego życia i te chwile utrwalam na zdjęciach. Zaufało nam wielu ludzi. Kto raz do nas trafi zostaje z nami na dłużej. Znamy i cenimy naszych stałych klientów, którzy cenią sobie miłą atmosferę i profesjonalną obsługę. Jeżeli masz jakieś pytania chętnie na nie odpowiemy.

Wykonuję zlecenia na terenie miast : Warszawa, Pruszków, Piastów, Komorów, Nadarzyn, Milanówek, OżarówMaz., GrodziskMaz., Błonie oraz całe województwo mazowieckie.
Jeżeli znacie fajne miejsce na plener – zrobię Wam zdjęcia w dowolnym miejscu.

Zapraszam na sesje ślubne, sesje dziecięce i rodzinne oraz plenery i reportaże ślubne z kościoła, USC, zdjęcia weselne, zdjęcia ciążowe, zdjęcia z chrztu, komunii oraz innych uroczystości.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Pruszków, FotoVideo, Fotograf, Reportaż Ślubny, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze

Powrót