Zapytanie
605... telefon

Foto Tekiela

Iwkowa, Małopolskie,

W pobliżu: Nowy Sącz, Kraków, Wieliczka, Tarnów, Bochnia, Brzesko, Limanowa, Gorlice

605... telefon
Wyświetleń: 356


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Foto Tekiela

Cześć.

fotografia pochłania dużo naszego czasu, bo to świetny zawód i pasja. Uwielbiamy uwieczniać na zdjęciach chwile i emocje, najchętniej bez pozowania i w naturalnym świetle. Bardzo lubimy sesje w plenerze i szczęśliwe zbiegi okoliczności. Lubimy klasyczne piękno, ale bardzo często zdarza nam się realizować Wasze szalone pomysły.
Fotografia musi budzić emocje, pokazywać szczęście, chwile, wyjątkowe przeżycia zaklęte w jednym kadrze do których możemy przez lata wracać wspomnieniami. Taką właśnie fotografię proponujemy - z emocjami, w której Wy jesteście najważniejsi. Doskonałe zdjęcie to nie tylko takie, które jest dobrze wykonane, ale takie w którym są emocje, ktore nawet po latach obudzą wspomnienia. Nasza oferta jest otwarta na wasze pomysły, podejmiemy się każdego zlecenia, z którym do nas przyjdziecie od sesji indywidualnej przez reportaż ślubny po chrzciny i komunie.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Iwkowa, FotoVideo, Fotograf, Reportaż Ślubny, Naturalna fotografia ślubna, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze, Fotograf Kraków, Fotografia ślubna Kraków, Sesja ślubna Kraków, Plener ślubny Kraków

Powrót