Wyślij zapytanie
502... telefon


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

1790 zł

Fotograf Mobilny

Witajcie,
Mam na imię Bartek i jestem profesjonalnym fotografem. Już od wielu lat zajmuję się trudną sztuką, jaką jest tworzenie poruszających, głębokich, a przede wszystkim prawdziwych zdjęć.
Od jakiegoś czasu zajmuję się także szeroko pojętą fotografią okolicznościową. Towarzyszę Młodej Parze w trakcie najważniejszego dnia w ich życiu, uwieczniam najpiękniejsze chwile przyjęcia sakramentów świętych, takich jak Chrzest, Komunia oraz Bierzmowanie, a także tworzę wyjątkowe pamiątki w postaci fotografii w trakcie studniówek, zabaw, bali i różnego rodzaju imprez.

Jako fotograf zajmuje się także wykonywaniem zdjęć mobilnie.Fotografia mobilna polega na wykonywaniu zdjęć w dowolnym, wybranym przez Klienta miejscu.
Na wyraźne życzenie dojeżdżam na różnego rodzaju imprezy okolicznościowe, spotkania rodzinne, zabawy szkolne, etc. Posiadam tła fotograficzne oraz oświetlenie studyjne.
Na życzenie klienta organizuję sesje plenerowe, przygotowuje fotoksiążki oraz fotoalbumy.

Jako fotograf posiadam aktualne zezwolenie Kurii Diecezjalnej na wykonywanie zdjęć w obiektach sakralnych.  

Zapraszamy do kontaktu!   

Lokalizacja

Wasze opinie

J Jagoda 2019-11-04 11:02:30

Ocena: 5

Polecam z czystym sumieniem.

Tagi: Kielce, FotoVideo, Fotograf, Sesja Ślubna w Górach, Sesja Ślubna nad Morzem, Fotobudka na Wesele, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze

Powrót