Zapytanie
604... telefon


Średnia ocena: 5 z 3 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

Fotograf Tomek i Videofilmowanie - najlepszy fotograf i kamerzysta na wesele

Firma „Foto-Video-Team.pl” to zespół ludzi dla których fotografia i videofilmowanie jest pasją. Cechuje nas terminowość i punktualność, solidne i profesjonalne traktowanie każdego zlecenia, indywidualne podejście do każdego Klienta, rzetelność i zaangażowanie.

Fotograf z Zakopanego zna doskonale miejsca na wykonanie ślubnych sesji fotograficznych w Zakopanem i okolicy tak aby pozostały wspaniałą pamiątką z wykonanych zdjęć ślubnych w Zakopanym, Nowym Targu, Rabce czy innych miejscowościach. Fotograf ślubny z Zakopanego jak i fotograf z Nowego Targu ustalają indywidualnie wykonanie reportażu ślubnego jak i sesji plenerowej może to być Zakopane, Nowy Targ, Rabka czy inne okolice w zależności od gustu. Videofilmowanie wykonujemy w Zakopanem, Nowym Targu i innych miejscowościach. Videofilmowanie może wykonywać jeden lub dwóch kamerzystów.

Najczęściej zlecenia wykonujemy kompleksowo jako fotograf i kamerzysta, a teren to: Zakopane, Nowy Targ, Jabłonka, Rabka ale również dojeżdżamy w dalsze miejsca aby wykonać zdjęcia i film z wesela.

Nasze usługi fotografii i videofilmowania wykonujemy nie tylko na weselach lecz i obsługujemy eventy, sympozja, spotkania firmowe, chrzty, komunie itp.

Lokalizacja

Wasze opinie

A Adam 2022-02-18 08:51:03

Ocena: 5

Świetne zdjęcia i pełen profesjonalizm

M Marcel 2021-05-29 00:46:33

Ocena: 5

Super zdjęcia

M Monika 2015-09-29 19:44:06

Ocena: 5

Spelniłiście wszystkie nasze oczekiwania! Film i zdjęcia to strzał w dziesiątkę! Pełen profesjonalizm. Mamy piekną pamiątkę na długie lata, polecamy.

Tagi: Zakopane, FotoVideo, Fotograf, Sesja Ślubna w Górach, Filmowanie Wesela Dronem, Reportaż Ślubny, Filmowanie z Dwóch Perspektyw, Nowoczesna fotografia ślubna, Nowoczesne filmy ślubne, Naturalna fotografia ślubna, Naturalne filmy ślubne, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze, Teledysk Ślubny, Fotograf i Kamerzysta, Fotograf Kraków, Fotografia ślubna Kraków, Sesja ślubna Kraków, Kamerzysta na wesele Kraków, Film ślubny Kraków, Plener ślubny Kraków, Filmowanie wesela dronem Kraków, Krótki film ślubny Kraków

Powrót