Zapytanie
503... telefon

Fotografia Adam Gancewski

Krasińskiego 4, Morąg, Warmińsko-Mazurskie,

W pobliżu: Olsztyn, Kwidzyn, Ostróda, Iława, Mrągowo, Elbląg, Elbląg, Malbork, Malbork, Tczew, Tczew

503... telefon
Wyświetleń: 577


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

2000 zł

Fotografia Adam Gancewski

Szanowni Państwo.
Jeżeli poszukujecie fotografa lub zespołu foto/wideo z wieloletnim doświadczeniem, to zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą.

Żeby nie przedłużać to postaram się w kilku żołnierskich słowach...

DOŚWIADCZENIE - ponad 15 lat w branży;
ZESPÓŁ - w zależności od wielkości imprezy - od 1 do 4 osób;
MISJA - dostarczenie Wam najpiękniejszej pamiątki w postaci zdjęć i filmów na najwyższym możliwym poziomie;
BEZPIECZEŃSTWO - Wasze zdjęcia i filmy przechowujemy u siebie na 2 osobnych dyskach;
CENA - każde zlecenie wyceniamy indywidualnie, chcemy aby nasze usługi były dostępne dla wszystkich i na każdą kieszeń;
GWARANCJA CENY - ustalona kwota w dniu podpisania umowy jest stała i niezmienna, niezależnie od tego czy ślub jest za rok, dwa lata czy później. Nie mają na to wpływu także ewentualne podwyżki paliwa, albumów, odbitek itp.
TERMIN - zawsze staramy się oddać materiał w jak najkrótszym czasie. Na chwilę obecną średni czas oczekiwania na film + zdjęcia to około 60-90 dni roboczych;
SPRZĘT - do zdjęć - lustrzanki firmy Nikon - D810, D3, zestaw obiektywów (16-28/2,8; 35/1,4; 50/1,8; 85/1,4; 100/2,8; 80-200/2,8, 100-300/4), lampy błyskowe, żelazny zapas kart i akumulatorów. Do filmowania - aparaty bezlusterkowe firmy Sony, jasne obiektywy 16 i 30 mm, rejestrator dźwięku, slider, statywy, gimbal;
DRON - DJI Phantom 3 Adv oraz Pro (HD i 4K), posiadamy niezbędne uprawnienia (świadectwo kwalifikacji UAVO VLOS) oraz ubezpieczenie (OC) – dokumenty, które są niezbędne podczas wykonywania lotów komercyjnych. Loty zawsze wykonujemy z zachowaniem szczególnej ostrożności.
FIRMA - jesteśmy legalnie działającą firmą, która płaci składki i podatki - NIP 741-108-88-91; na życzenie wystawiamy fakturę VAT 23%.

Dlaczego my?
Bo kochamy to co robimy. Nasza praca daje nam przyjemność i ogromną satysfakcję. Kładziemy nacisk na jakość, skupiamy się na każdym detalu. Wiemy jak bardzo ważny jest ten dzień i te chwile. Mamy ogromne doświadczenie bo zrobiliśmy już nie dziesiątki ale setki ślubów i wesel. Każde jest jedyne w swoim rodzaju mimo, że schemat jest bardzo podobny. Wiemy co, gdzie, jak i kiedy, zawsze współpracujemy z pozostałą obsługą wesela. Przed ślubem zawsze się spotykamy i rozmawiamy, pytamy czego potrzebujecie, jakie są Wasze oczekiwania, pomysły, sugestie - to Wasz dzień.

W przypadku jakichkolwiek pytań pozostajemy do Waszej dyspozycji.
Pozdrawiamy i do zobaczenia :)
Adam Gancewski

Zapraszam do kontaktu!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Morąg, FotoVideo, Fotograf, Filmowanie Wesela Dronem, Reportaż Ślubny, Nowoczesna fotografia ślubna, Nowoczesne filmy ślubne, Sesja w plenerze, Teledysk Ślubny, Fotograf i Kamerzysta

Powrót