Zapytanie
603... telefon

Fotografia ślubna i nie tylko - Malwina Atras

Legionów Polskich, 18, Gorzów Wielkopolski, Lubuskie,

W pobliżu: Sulechów, Zielona Góra, Nowa Sól, Żagań, Świebodzin, Międzyrzecz, Żary, Kożuchów, Ośno Lubuskie, Skwierzyna, Lubniewice, Przylep, Deszczno

603... telefon
Wyświetleń: 582


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

2000 zł

Fotografia ślubna i nie tylko - Malwina Atras

Cześć! Mam na imię Malwina i uważam, że w życiu trzeba robić to, co się lubi. A ja lubię robić zdjęcia. Być może nie jestem najlepszym fotografem na świecie, ale z pewnością jestem w stanie zrobić dla Was zdjęcia, które staną się wyjątkową pamiątką, która cieszyć będzie Wasze oczy, i przypominać Wam piękne chwile Waszego życia, jeszcze przez długie lata.

Dzień ślubu jest dniem bardzo ważnym. Dobrze mieć wtedy przy sobie kogoś zaufanego, kto po prostu pozwoli Wam być sobą i w spokojny, dyskretny sposób, będzie fotografował wszystkie magiczne chwile.

Wiem, że wybierając mnie, abym towarzyszyła Wam w dniu ślubu, obdarzacie mnie ogromnym zaufaniem. Za każdym razem staram się dać z siebie jak najwięcej i wykonać swoją pracę najlepiej jak umiem. Mimo, że fotografuję śluby już od ponad dziesięciu lat, każdy z nich jest dla mnie nowym przeżyciem i nowym wyzwaniem. Jest przecież jedynym takim wydarzeniem w życiu Waszym i Waszej rodziny. Za każdym razem, gdy naciskam spust migawki, pamiętam o tym, że nie robię tego dla siebie, tylko dla Was, i że za kilka lat, to jedno zdjęcie może być dla Was najwspanialszą pamiątką!

Fotografuje głównie w woj. Lubuskim, w takich miastach jak Gorzów Wlkp., Zielona Góra, Świebodzin, Skwierzyna, Międzyrzecz, Sulechów, Kostrzyn Odrz., Ośno Lubuskie i w okolicznych miejscowościach.

Z wielką radością uwiecznię na zdjęciach Waszą miłość! Jeśli chcecie to po prostu napiszcie do mnie, a opowiem Wam o szczegółach mojej pracy.

Fotografia ślubna i nie tylko - Malwina Atras
Gorzów Wlkp., / LUBUSKIE
tel: 603-077-313
kontakt@malwinaatras.pl
www.malwinaatras.pl


Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Gorzów Wielkopolski, FotoVideo, Fotograf, Reportaż Ślubny, Artystyczna fotografia ślubna, Naturalna fotografia ślubna, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze

Powrót