Zapytanie
609... telefon

Fotografia Żaneta Szukieć

Białystok, Podlaskie,

W pobliżu: Suwałki, Kolno, Grajewo, Augustów, Łomża, Hajnówka, Zambrów, Bielsk Podlaski, Dąbrowa Białostocka, Suchowola

609... telefon
Wyświetleń: 1437


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Fotografia Żaneta Szukieć

Fotografia to sposób na życie, to pasja i spełnianie marzeń. Co lubię w tym najbardziej? Pracę z ludźmi. Jest to coś wspaniałego, kiedy widzę radość, miłość i łzy szczęścia na twarzach zakochanych w sobie ludzi. Dzięki temu czuję, że to co robię ma sens, a co więcej daje radość innym.

W fotografii ślubnej stawiam przede wszystkim na uczucia i emocje. Nie chce pokazywać prostych pokerowych twarzy. Zawsze staram się uchwycić całą gamę emocji, tak aby historia była piękna, ale i prawdziwa. W dniu Waszego ślubu chcę być Waszym TOWARZYSZEM FOTOGRAFEM, dlatego też przed tym najważniejszym dniem w Waszym życiu bardzo chcę Was poznać, zakolegować... w końcu spędzimy razem parę ładnych godzin.Każda historia jest inna, indywidualna, piękna... dlatego moim najważniejszym zadaniem jest uchwycić i utrwalić Waszą chwilę szczęścia tak, aby ukazać Waszą, tylko Waszą magię.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Białystok, FotoVideo, Fotograf, Sesja Ślubna w Górach, Sesja Ślubna nad Morzem, Sesja Ślubna za Granicą, Reportaż Ślubny, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze

Powrót