Zapytanie
502... telefon

Gabart Studio

Rzeszów, Podkarpackie,

W pobliżu: Tarnów, Mielec, Krosno, Głogów Małopolski, Łańcut

502... telefon
Wyświetleń: 558


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Gabart Studio

GABI & BARTEK
Kreatywność to nasze drugie imię.
Jesteśmy parą pełną pozytywnej energii z zamiłowaniem do filmowania i fotografii. Tworzymy treści przepełnione świeżością i naturalnością. We wszystkie tworzone przez nas materiały wkładamy 100% siebie, 100% serca i 100% umiejętności. A teraz poznajcie nas bliżej!

GABI
W mojej głowie rodzi się tysiące pomysłów na minutę. Swoją kreatywność przerzucam na wiele dziedzin życia. Jestem makijażystką (instagram), która uwielbia dopracowane szczegóły. Doskonale wiem, jakie emocje towarzyszą Wam podczas najważniejszych wydarzeń Waszego życia. Jestem w stanie przewidzieć, czego od nas oczekujecie. Czasami lubię stanąć po drugiej stronie obiektywu, sprawia mi to ogromną frajdę!

Jestem dobrym obserwatorem, potrafię dostrzec każdą emocję, dlatego nic nie umknie mojemu oku!

BARTEK
Kiedy nie jestem za obiektywem, uwielbiam spędzać czas z rodziną, ćwiczyć na siłowni, grać w piłkę i poznawać ciekawostki otaczającego nas świata. Jednocześnie jestem studentem i uczę się wielu wartościowych rzeczy związanych z produkcją oraz zarządzaniem. Książka ? Jak najbardziej ! Rozwój osobisty, bibliografia to moja działka!

Stawiam poprzeczkę wysoko i nie boję się wyzwań, a wręcz je uwielbiam! Każde spotkanie z Wami jest dla mnie wyjątkowe, realizuję swoje prace z wielką starannością i dokładnością.

Chwytamy najpiękniejsze ujęcia w postaci filmu lub zdjęć. Dokumentujemy najważniejsze chwile Waszego życia niezależnie od tego, z jakiego obszaru Polski pochodzicie! Nie możemy się doczekać, żeby Was poznać!

Nie możemy się doczekać, żeby Was poznać!

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Rzeszów, FotoVideo, Fotograf, Sesja Ślubna w Górach, Sesja Ślubna nad Morzem, Reportaż Ślubny, Nowoczesna fotografia ślubna, Nowoczesne filmy ślubne, Naturalna fotografia ślubna, Naturalne filmy ślubne, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze, Fotograf i Kamerzysta, Fotograf Rzeszów, Fotografia ślubna Rzeszów, Sesja ślubna Rzeszów, Kamerzysta na wesele Rzeszów, Film ślubny Rzeszów, Plener ślubny Rzeszów, Krótki film ślubny Rzeszów

Powrót