Zapytanie
888... telefon

Grzegorz Kopala Fotografia

Iwaszkiewicza, 6/34, Ropczyce, Podkarpackie,

W pobliżu: Tarnów, Rzeszów, Dębica, Sędziszów Małopolski, Pilzno, Przecław, Mielec, Frysztak, Strzyżów, Kolbuszowa

888... telefon
Wyświetleń: 22


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

2800 zł

Wasz ślub to niepowtarzalna historia, a moim zadaniem jest opowiedzieć ją obrazem – w sposób naturalny, pełen emocji i ponadczasowy. Tworzę fotografie, które nie są tylko kadrami, ale żywymi wspomnieniami, do których będziecie wracać z uśmiechem i wzruszeniem po latach.

Podczas pracy dyskretnie towarzyszę Wam i Waszym gościom, wyłapując szczere uśmiechy, subtelne spojrzenia i te ulotne chwile, których sami możecie nawet nie zauważyć. Łączę reporterski styl z artystyczną wrażliwością, dzięki czemu powstaje opowieść pełna autentyczności i elegancji.

Każda para jest inna, dlatego oferta fotografii ślubnej dopasowana jest do Waszych potrzeb. Od przygotowań i ceremonii, przez zabawę weselną, aż po romantyczną sesję plenerową – jestem z Wami, aby stworzyć wyjątkową pamiątkę, która odda prawdziwą atmosferę Waszego dnia.

Zadbam nie tylko o piękne kadry, ale także o komfort i poczucie swobody, bo to Wy i Wasza miłość jesteście w centrum.

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Ropczyce, FotoVideo, Fotograf, Reportaż Ślubny, Nowoczesna fotografia ślubna, Naturalna fotografia ślubna, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze, Fotograf Rzeszów, Fotografia ślubna Rzeszów, Sesja ślubna Rzeszów, Plener ślubny Rzeszów

Powrót