Zapytanie
726... telefon


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Imagine Art

Tworzymy filmową opowieść Waszej miłosnej podróży. Skupiamy się na emocjach, nie umknie nam żaden uśmiech, łza wzruszenia czy pełne emocji spojrzenie, ale przede wszystkim chcemy pokazać Waszą miłość. To właśnie emocje towarzyszące w tym ważnym dniu sprawiają, że tak wiele Par chcę wracać do tych chwil w filmach ślubnych.

Nasz styl filmowy oparty jest na slow wedding. Charakteryzuje się skupieniem na emocjach. Inspirują nas wszelakie konwencje ślubne, niezależnie czy będzie to styl klasyczny, rustykalny, boho czy wesele w plenerze, stodole lub folwarku. Wierzymy, że film ślubny to coś więcej.

Film ślubny to nasza pasja, dlatego do każdej Pary podchodzimy indywidualnie, starając się opowiedzieć Waszą wyjątkową historię. Szukacie kamerzysty ślubnego? A może filmowców marzycieli, którzy uwiecznią Wasz ślub w naturalny i emocjonalny sposób, tak jakby był to ich własny? To świetnie trafiliście!

Wykonaliśmy wiele realizacji filmów ślubnych. Mamy doświadczenie, które pozwala nam doskonale opowiedzieć Waszą historię w formie klimatycznego filmu. Zajmujemy się wyłącznie filmowaniem ślubów, co pozwoliło nam wyspecjalizować się w tej dziedzinie.

Muzyka jest dla nas bardzo ważna. Wybieramy muzykę, która nas inspiruje i motywuje do tworzenia wyjątkowych filmowych historii ślubnych.

Podczas tworzenia naszych realizacji nieustannie poznajemy nowe miejsca, jak i ludzi takich jak Ty! Mieszkamy w województwie świętokrzyskim, ale film ślubny nie ma dla nas granic. Tworzymy teledyski ślubne niezależnie czy są to Katowice, Kraków, Warszawa czy Wrocław.

  • Tworzymy naturalne i szczere filmy bez sztucznego pozowania – dzięki temu otrzymasz ponadczasowy i wyjątkowy materiał, który opowiada prawdziwą historię;
  • filmujemy dyskretnie i bez wywierania presji – współpracuje się z nami swobodnie i bez stresu;
  • Filmujemy i fotografujemy najwyższej jakości sprzętem
  • Film i zdjęcia otrzymacie w krótkim czasie od dnia ślubu i będziecie mogli się nim cieszyć tuż po podróży poślubnej;
  • Zwracamy uwagę na detale i wydarzenia w tle co nadaje całemu reportażowi uroku i finalnie tworzy piękną pamiątkę;
  • Pendrive który otrzymacie jest najwyższej jakości i sami możecie go personalizować.
  • Dostacie nowocześnie obrobione zdjęcia z zachowaniem ich naturalnego i ponadczasowego klimatu, one się nie znudzą za 2 lata;.
  • Materiał zdjęciowy jest zabezpieczony. Kopie zapasowe zdjęć tworzone są już na etapie zapisywania zdjęć w aparacie;.
  • W trakcie reportażu ślubnego mamy ze sobą cztery aparaty co minimalizuje ryzyko wynikające z usterek sprzętowych;.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Kielce, FotoVideo, Fotograf, Sesja Ślubna w Górach, Sesja Ślubna nad Morzem, Naturalna fotografia ślubna, Naturalne filmy ślubne, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze, Teledysk Ślubny, Fotograf i Kamerzysta, Fotograf Kraków, Fotografia ślubna Kraków, Sesja ślubna Kraków, Kamerzysta na wesele Kraków, Film ślubny Kraków, Plener ślubny Kraków, Filmowanie wesela dronem Kraków, Krótki film ślubny Kraków

Powrót