Zapytanie
506... telefon

Jacek Patecki Fotografia

Zielona Góra, Lubuskie,

W pobliżu: Zielona Góra, Nowa Sól, Żagań, Świebodzin, Międzyrzecz, Gorzów Wielkopolski, Żary, Drezdenko

506... telefon
Wyświetleń: 618


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Jacek Patecki Fotografia

Mam na imię Jacek i jestem fotografem ślubnym. Na fotografii ślubnej koncentruję się najbardziej i właśnie te zdjęcia, pełne emocji i szczęścia sprawiają mi największą radość. Są tu też krajobrazy oraz ludzie, których spotkałem podczas podróży. Od tego wszystko się zaczęło.

Każdy ślub, to nowa niezwykła historia, dlatego chce Wam ją opowiedzieć zdjęciami. Staram się być w danym dniu tam, gdzie dzieje się najwięcej i powstają jedne z najpiękniejszych chwil Waszego życia, nie rezygnując przy tym z kluczowych standardowych ujęć.

W dniu ślubu moja fotografia ma charakter reportażowy, natomiast podczas sesji plenerowej mam mnóstwo czasu na to, by uchwycić Waszą bliskość i uśmiech. Fotografia ślubna z roku na rok bardzo się zmienia, pojawiają się nowe trendy, lecz obrazy, w których uda się zatrzymać radość i miłość nowożeńców, wzruszenie rodziny - nigdy się nie zestarzeją.

Miejscem gdzie rozpoczęła się moja fotografia ślubna jest Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski (woj. Lubuskie) i w tych okolicach zazwyczaj pracuję. Coraz częściej mam jednak przyjemność fotografować śluby w całej Polsce.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Zielona Góra, FotoVideo, Fotograf, Sesja Ślubna w Górach, Sesja Ślubna nad Morzem, Reportaż Ślubny, Artystyczna fotografia ślubna, Nowoczesna fotografia ślubna, Naturalna fotografia ślubna, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze

Powrót