Zapytanie
730... telefon

Jakub Jamrozik Fotografia

Rzeszów, Podkarpackie,

W pobliżu: Dębica, Jarosław, Stalowa Wola, Mielec, Przemyśl, Jasło, Krosno, Sanok, Ustrzyki Dolne, Radymno, Kolbuszowa, Solina, Lubaczów, Jasionka

730... telefon
Wyświetleń: 1764


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

1500 zł

Jakub Jamrozik Fotografia

Mam na imię Kuba i jestem fotografem

Moja miłość do robienia zdjęć zrodziła się w 2017 roku, kiedy po poważnym wypadku na rowerze siedziałem bardzo długo w domu i żeby nie zwariować szukałem sobie jakiegoś zajęcia. Wtedy właśnie zainteresowałem się fotografią i od tamtej pory stała się ona moją największą pasją. 

Każdą wolną chwilę poświęcam na rozwijanie się, udoskonalanie i szukanie nowych inspiracji, aby na swoich zdjęciach uchwycić i przekazać ludziom to co najpiękniejsze – czyli emocje. Moją największą zajawką są portrety i reportaże . 

Fotografia to zatrzymywanie w kadrze chwil, które trwają czasem ułamek sekundy, a dzięki zdjęciom są wspominane przez wiele lat. I to właśnie te chwile postaram się dla Państwa uchwycić moim aparatem. 

Jeżeli podoba Ci się mój punkt widzenia w fotografii, nie wahaj się i śmiało pytaj- podziel się Swoimi spostrzeżeniami i oczekiwaniami.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Rzeszów, FotoVideo, Fotograf, Reportaż Ślubny, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze, Fotograf Rzeszów, Fotografia ślubna Rzeszów, Sesja ślubna Rzeszów, Plener ślubny Rzeszów

Powrót