Zapytanie
505... telefon


Średnia ocena: 5 z 2 głosów

Zobacz opinie

Jakubczyk Fotografie

Profesjonalnie fotografią zajmuję się od 2005r. Po ukończeniu Europejskiej Akademii Fotografii w Warszawie rozpocząłem pracę w charakterze retuszera dla m.in. Getty Images, Image Source, Maxim US, itd. Tajemnice fotografii studyjnej; portretu i reklamy zgłębiałem w znanym studiu fotograficznym RIF w Krakowie. W 2008r rozpocząłem własną działalność fotografię ślubną w województwie świętokrzyskim. Z biegiem lat reportażowymi zdjęciami ślubnymi i nietypowymi plenerami  przebojem wszedłem  na Śląsk i Małopolskę. Często podróżuję z mobilnym studiem z Kielc do Katowic lub Warszawy. Wykonuję szeroko pojętą fotografię reklamową, rodzinną i ślubną. Pracuję na sprzęcie Canon, Eizo, Dell. Fotografowałem dla gwiazd estrady, wysoko postawionych urzędników i przedsiębiorców eksportujących wyroby na cały świat. Zapraszam do skorzystania z moich usług.

Prezentowana jakość zdjęć wymaga dużej wiedzy, doświadczenia i czasu poświęconego obróbce. Proszę pamiętać, że to fotografie uwieczniają efekt całego włożonego wysiłku w przygotowanie przyjęcia weselnego. Makijaż, fryzura, biżuteria, suknia, dalej dekoracje sali, napięcie podczas przygotowań, wzruszające momenty ceremonii w kościele i szał przyjęcia. Tych chwil nie da się powtórzyć, z pewnością będzie się do nich wracać. Proszę mi zaufać.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

A Ania 2021-07-02 12:10:45

Ocena: 5

Polecam z całego serca, zdjęcia śliczne, prawdziwe i pełne emocji. Pozdrawiamy

M Magda 2021-07-02 12:08:58

Ocena: 5

Pełen profesjonalizm. Polecam z czystym sumieniem. Na weselu wtapia się w tłum jakby Go w ogóle nie było 🙂, a tu wyszło tyle cudownych zdjęć. Dziękujemy Paweł za piękny album. Rodzina i znajomi są zachwyceni!

Tagi: Kielce, FotoVideo, Fotograf, Reportaż Ślubny, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze

Powrót