Zapytanie
791... telefon

Janda Michał Fotografia

18-go Sierpnia, Katowice, Śląskie,

W pobliżu: Sosnowiec, Jaworzno, Mysłowice, Gliwice, Rybnik, Ruda Śląska, Bytom, Częstochowa, Tarnowskie Góry, Bielsko-Biała, Szczyrk, Wisła, Siemianowice Śląskie

791... telefon
Wyświetleń: 749


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Janda Michał Fotografia

W fotografii zakochałem się, kiedy po raz pierwszy wziąłem aparat do ręki - to pozwoliło mi odkryć otaczający świat od nowa. Zrozumiałem, że światło i kąt jego padania zmieniają sposób postrzegania, że zmieniający się krajobraz świetnie bierze na siebie rolę narratora. Tak zrodziła się pasja.

 Ukończyłem Beskidzką Szkołę Sztuki Użytkowej o kier. Fotografii Użytkowej oraz Fotografii Artystycznej, ale najwięcej nauczyłem się pracując z ludźmi.

 Cenię sobie indywidualne podejście, dopasowanie do charakteru ludzi i miejsca,

dlatego unikam powielania schematów i standardowego podejścia.

Nauczyłem się, w jaki sposób sprawić, by w kadrze zatrzymać emocje.

Pracując często jestem obok, niemal niezauważalny, aby w nieco reportażowym stylu uchwycić to, co najbardziej ulotne, ale i najcenniejsze.

W ten sposób od lat zatrzymuję Wasze emocje.

 Głównie pracuję na Śląsku, ale świat stoi dla mnie otworem. Z przyjemnością potowarzyszę Wam wszędzie, gdzie będziecie chcieli utrwalić najważniejsze momenty swojego życia.

 Wykonuję sesje ślubne, indywidualne, komercyjne (np. kampania reklamowa wódki Wyborowej, sesje reklamowe dla Hotelu Rezydencja i Hotelu Best Western Mariacki).

Bo fotografia to nie tylko pasja, to mój sposób na życie ...

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Katowice, FotoVideo, Fotograf, Reportaż Ślubny, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze

Powrót