Zapytanie
698... telefon

Kaja Snopkowska Fotografia

Płock, Mazowieckie,

W pobliżu: Warszawa, Legionowo, Nowy Dwór Mazowiecki, Sochaczew, Gostyń, Płońsk, Ciechanów, Mława, Włocławek, Sierpc, Kutno, Łowicz

698... telefon
Wyświetleń: 844


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Kaja Snopkowska Fotografia

Nazywam się Kaja Snopkowska.

Zajmuję się fotografią prawie od 10 lat. Pasja do tworzenia przerodziła się w mój zawód. Uwielbiam śluby, przyjęcia weselne i zakochane pary! Reportaż ślubny należy do moich ulubionych. Styl moich zdjęć określiłabym jako klasyczny. Moim priorytetem jest Para Młoda. Unikam nachalnej i ciężkiej obróbki graficznej. Służy mi ona jedynie do podkreślenia emocji oraz klimatu tego ważnego dnia. Potrafię wyłapać wyjątkowe momenty. Wzruszające, zabawne. Najlepiej z zaskoczenia lub z ukrycia. Patrzę przez obiektyw zupełnie z boku. Wtedy relacja tworzy się sama. Jest niewymuszona i naturalna... Największą przyjemność twórczą sprawiają mi przygotowania. Sytuacje od kuchni, uczucia jakie towarzyszą Parze Młodej jeszcze przed przysięgą, doskonale rozpoczynają relację. Gdy materiał jest już gotowy, staram się aby został on wydany w jak najpiękniejszej formie. Przykładam ogromną wagę do estetyki i elegancji. Fotografie wywoływane są na ekskluzywnym, jedwabnym papierze i ręcznie wklejane do albumu. Marzycie o zdjęciach z artystyczną nutą, nieoczywistymi ujęciami? Będzie mi bardzo miło, jeżeli będą mogła uczestniczyć z wami w Tym Dniu.

Od niedawna zajmuję się również fotografią studyjną. Stworzyłam swoje wymarzone miejsce w domowym zaciszu. W skład oferty wchodzą sesje rodzinne, sesje dziecięce, sesje ciążowe oraz sesje narzeczeńskie... Lub co dusza zapragnie.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Płock, FotoVideo, Fotograf, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze

Powrót