Zapytanie
792... telefon
Wyświetleń: 1047


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Karol & Aga - Fotografia Ślubna

Mieliśmy w życiu to szczęście, że oprócz miłości i wielkiej przyjaźni połączyła nas pasja do fotografii, fascynacja ludźmi, podróżami i sztuką. Od pierwszego ślubu, który fotografowaliśmy razem, było wiadomo, że tekst, który właśnie czytasz – zostanie napisany, a zdjęcia, które oglądasz – powstaną.

Karol. Kiedyś punkowiec, miłośnik ciężkich brzmień i tatuaży, lubi chodzić pod prąd, posiada dyplom kucharza, ale chętniej chwali się tym fotograficznym. Bardzo nie lubi, jak mu pływa cytryna w szklance z napojem, za to uwielbia jeździć na rowerze. Cieszą go spotkania z ludźmi i rozmowy do samego rana. W przeciwieństwie do żony pochłania książki i filmy fanstasy i dlatego sam chodzi na nie do kina. Mistrz prawienia komplementów i opowiadania bajek na dobranoc.

Aga. Absolwentka paru szkół artystycznych, choć i tak najwięcej uczy się podczas pracy z dziećmi. Maluje, fotografuje, rysuje i urządza (najchętniej własne gniazdko). Założycielka Fundacji Nido, kolekcjonerka i recenzentka dobrych książek dla dzieci i pasjonatka ilustracji polskiej. Groźna tylko, gdy głodna, potrafi ucieszyć się z każdej drobnostki, najlepiej wykonanej własnoręcznie. Uwielbia, kiedy pada śnieg.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Rybnik, FotoVideo, Fotograf, Reportaż Ślubny, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze

Powrót