Zapytanie
664... telefon

Kolorowe Kadry

Gdańsk, Pomorskie,

W pobliżu: Gdynia, Wejherowo, Sopot, Kościerzyna, Bytów, Łeba, Pruszcz Gdański, Starogard Gdański, Lębork, Jastrzębia Góra

664... telefon
Wyświetleń: 1015


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Kolorowe Kadry

Jestem Ola i tworzę Kolorowe Kadry.
Mam to szczęście, że kocham swoją pracę, i że mieszkam nad morzem, gdzie mogę podziwiać najpiękniejsze zachody słońca!
Podobno jestem dobrą słuchaczką i obserwatorką. Interesują mnie ludzie, otaczający mnie świat, lubię śluchać różnych historii, obserwować sytuacje.
Kiedy fotografuję, wiem, że chwytam niepowtarzalne momenty, emocje, sytuacje, które już sie nie powtórzą. I to jest dla mnie najpiękniejsze.
Piękna i niepowtarzalna jest też każda historia, każdy ślub, każda sesja.
Cieszę się, że mogę fotografować emocje, miłość, radość, wzruszenie, a z każdej historii czerpać energię, inspirację i motywację do działania.
Fotografowanie w dniu ślubu to nie tylko praca, to przede wszystkim zaufanie i przywilej jakim mnie obdarzacie. To możlowość wzajemnego poznania się, wniknięcia w Waz świat i towarzyszenie Wam w tym najpiękniejszym dla Was dniu. Zawsze slużę radą i pomocą, a kiedy trzeba, staję się niezauważalna. Razem stworzymy coś pięknego!
Wiem jak ważną pamiątką są zdjęcia, nie tylko te ślubne. Dlatego zawsze daję z siebie 150%, po to, aby jeszcze przez wiele lat wywoływały uśmiech na Waszych twarzach. Staram się, aby w mojej fotografii było dużo naturalności, ciepłego światła i emocji, ale nie zapominam też o klasyce i prostocie.

Najczęsciej działam w okolicach Trójmiasta, ale uwielbiam podrózować, dlatego z przyjemnością przyjadę wszędzie tam, gdzie mnie zaprosicie!

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Gdańsk, FotoVideo, Fotograf, Sesja Ślubna w Górach, Sesja Ślubna nad Morzem, Sesja Ślubna za Granicą, Reportaż Ślubny, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze, Fotograf Gdańsk, Fotografia ślubna Gdańsk, Sesja ślubna Gdańsk, Plener ślubny Gdańsk

Powrót