Zapytanie
536... telefon

Kraina Kadrów

Gorzów Wielkopolski, Lubuskie,

W pobliżu: Przytoczno, Kłodawa, Strzelce Krajeńskie, Witnica, Skwierzyna, Skwierzyna, Lubniewice, Deszczno

536... telefon
Wyświetleń: 1155


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Kraina Kadrów

Najtrudniejszą rzeczą jest opowiedzieć o sobie samym… Ale o swoich pasjach można mówić i pisać godzinami. Moją pasją jest fotografia, którą zajmuję się już od wielu lat. Sztuka ta, jak każda inna, wymaga ciągłego rozwijania siebie, swojej techniki i umiejętności, które są niezbędne do sprostania kolejnym wyzwaniom. Wymaga ona również szczerości, ciągłych inspiracji i ogromnej satysfakcji z tego co się robi.
Uwielbiam swoją pracę i spotkania z Państwem po drugiej stronie obiektywu. Staram się uchwycić i ukazać te momenty, których, by inni bez moich fotografii nie zobaczyli. Wkładam całe serce w każde zdjęcie, tak, aby wzbudzały one ogromne emocje i przywoływały te najważniejsze momenty w życiu.

To właśnie Wy, drodzy Państwo, jesteście dla mnie największą inspiracją. Dopasowanie klimatu i charakteru sesji do Waszych osobowości oraz moje indywidualne podejście do każdego klienta sprawia, że zdjęcia są niepowtarzalne i pełne ekspresji.

Dziękuję wszystkim, którzy obdarzyli mnie zaufaniem w najważniejszych momentach swojego życia. Wasza radość i słowa pełne zadowolenia są dla mnie najlepszą nagrodą i motywacją do dalszego działania.

Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio.

Jesteście zainteresowani współpracą ze mną? Piszcie, dzwońcie – chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Gorzów Wielkopolski, FotoVideo, Fotograf

Powrót