Zapytanie
735... telefon

Lab17 Fotografia

Wejherowo, Pomorskie,

W pobliżu: Rumia, Gdynia, Gdańsk, Sopot, Lębork, Władysławowo

735... telefon
Wyświetleń: 769


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Lab17 Fotografia

BOGATE DOŚWIADCZENIE

Fotografią ślubną zajmuję się już od wielu lat. Samą fotografią - od dziecka. Przez ten czas szlifowałem swoje umiejętności techniczne i obsługa aparatu w celu wykonania poprawnego zdjęcia nie jest dla mnie problemem. Używam pełnoklatkowych aparatów cyfrowych i najlepszej jakości obiektywów marki Canon.
Sama technika to jednak nie wszystko. Fotografia, w moim przekonaniu, musi nieść także emocje. Tym bardziej w tak pięknym dniu, jak dzień ślubu. I na to właśnie kładę nacisk w swoich pracach.

ELEGANCKI STYL PRACY

Podobne zasady kierują mną odnośnie ubioru. Jako fotograf, staram się ubierać tak, jak sam byłbym zaproszonym gościem. Nie zakładam nietypowych dodatków, nie próbuję zwracać na siebie uwagę ostrymi czy pstrokatymi kolorami. Gdy fotografuję, znikam w tłumie tak bardzo jak to możliwe - także z szacunku dla pozostałych uczestników.

Jeśli potrzebujecie Państwo fotografa, który uchwyci prawdziwą chwilę, atmosferę i emocje w trakcie uroczystości - nie musicie szukać dalej :) Chociaż wtapiam się w tłum, gwarantuję Państwu wspaniałą pamiątkę która przywróci wspomnienia o tym najpiękniejszym dniu w życiu.

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Wejherowo, FotoVideo, Fotograf, Sesja Ślubna nad Morzem, Reportaż Ślubny, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze, Fotograf Gdańsk, Fotografia ślubna Gdańsk, Sesja ślubna Gdańsk, Plener ślubny Gdańsk

Powrót