Zapytanie
793... telefon
Wyświetleń: 1015


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Malart Studio 

Firma powstała w roku 2019, jednak nasze realizacje powstawały znacznie wcześniej jednak dopiero w 2019 zdecydowaliśmy o otwarciu własnej działalności. Od roku 2014 wykonywaliśmy swoje produkcje filmowe dla firmy ON-STUDIO.
Nasze pierwsze filmy wykonywaliśmy jeszcze na kamerach taśmowych w technologii VHS i V-8 od l991 r. Od 1991 r.  W zakresie Naszej  działalności  jest  oczywiście  fotografia
w tym fotografia reportażowa i  ślubna. Obecnie  prowadzimy bieżącą  współpracę  z kilkoma studiami fotograficznymi i dlatego Nasza oferta foto-video jest zawsze kompletna.
Głównie specjalizujemy się w obsłudze uroczystości rodzinnych i okolicznościowych z wykorzystaniem profesjonalnych rozwiązań. Jako zespół pracujemy na sprzęcie najwyższej jakości kamery OLYMPUS i SONY oraz aparaty NIKON, tym samym dajemy najnowocześniejsze rozwiązania.

W ramach Naszej działalności możemy zaoferować Państwu reportaż foto-video z wyjątkowego i pełnego emocji dnia jakim jest Wasz ślub i wesele.

Reportaż ten może obejmować w zależności od Państwa życzeń i upodobań:

  • przygotowanie przedślubne nowożeńców, błogosławieństwo, uroczyste zaślubiny
  • w kościele lub Urzędzie Stanu Cywilnego, zabawę weselną, sesje zdjęciową
  • w plenerze.

Zapraszamy do kontaktu!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Ropczyce, FotoVideo, Fotograf, Reportaż Ślubny, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze, Teledysk Ślubny, Fotograf i Kamerzysta, Fotograf Rzeszów, Fotografia ślubna Rzeszów, Sesja ślubna Rzeszów, Kamerzysta na wesele Rzeszów, Film ślubny Rzeszów, Plener ślubny Rzeszów, Krótki film ślubny Rzeszów

Powrót