Zapytanie
663... telefon

Mariusz Kolenda Fotografia

Myśliborska 44c, Warszawa, Mazowieckie,

W pobliżu: Sochaczew, Otwock, Radom, Piaseczno, Płock, Mińsk Mazowiecki, Siedlce, Wyszków, Mława, Kozienice, Gostynin, Sokołów Podlaski, Ostrołęka, Przasnysz, Węgrów

663... telefon
Wyświetleń: 652


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

2300 zł

Mariusz Kolenda Fotografia

Z tej strony Mariusz i od razu możesz mi mówić po imieniu.

Jestem mężem, ojcem i fotografem i właśnie w tej kolejności idę przez życie. Lubię podróże, wczesne wstawanie i oglądanie wschodu słońca z yerbą w dłoni.

W tej części wszyscy piszą skąd u nich się wzięła fotografia. U mnie z podróży na wieś, do prababci. Biegłem do jej domu i godzinami przeglądałem stare zdjęcia. Były na nich osoby, które już nie żyły, a ja przecież na nich patrzyłem. Dla mnie fotografia, to prawdziwy wehikuł czasu. Zatrzymujesz moment na zawsze i po 40 latach do tego wracasz. Do obejrzenia zdjęcia nie jest potrzebny telefon, komputer czy odtwarzacz. Chwytasz zdjęcie i oglądasz.

Naturalność, to pierwsze o czym myślę, gdy robię zdjęcia

Nie wierzysz? Zerknij na bloga. Do zobaczenia na zdjęciach. Dla Ciebie dojadę na drugi koniec Polski.Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Warszawa, FotoVideo, Fotograf, Sesja Ślubna w Górach, Sesja Ślubna nad Morzem, Reportaż Ślubny, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze

Powrót